Wyszukiwałeś:

Tico

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tico

Spróbuj też wyszukać: tico opony Daewoo Tico nexia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Chevrolet Aveo: Ambitny typ

Chevrolet Aveo - Internetowy Samochód Roku 2004 trafił do testówredakcji Mojeauto.pl. Cieszące się bardzo dużym zainteresowanieminternautów auto miało szansę wykazać się w rzeczywistości.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

Nowe akumulatory ZAP Sznajder

Seria akumulatorów srebrowo-wapniowych SILVER firmy ZAP Sznajderpowiększyła się o nowy akumulator 35Ah, który przeznaczony jest m.in.do popularnych samochodów Daewoo Matiz oraz Daewoo Tico.

 

Alternatywne tankowanie

Podwyżki cen paliw to rzecz tak oczywista jak grudniowy śnieg. Tylko, żeczasami następują one częściej niż zwykle i dla  świętego spokojuzwykle są usprawiedliwione "bardzo ważnymi" sprawami. W czasie gdypolitycy tłumaczą się w mediach dziurami, budżetami i podatkami, kierowcymają sposoby jak w tani dla nich sposób uzupełnić niedobory paliwa wbaku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017