Wyszukiwałeś:

Tigra

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tigra

Spróbuj też wyszukać: sprzedam tigre opel Mg zt 120

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Targi AMI w Lipsku

Już w najbliższą sobotę rozpoczynają się targi motoryzacyjne w Lipsku ipotrwają do przyszłej niedzieli. Z racji tego, że IAA we Frankfurcie odbywasię co dwa lata, w tym roku to w Lipsku odbędzie się największa w Niemczechwystawa motoryzacyjna.

 

Pierwszy milion 1,3 SDE!

14 listopada br. z taśm montażowych FIAT-GM Powertrain Polska zjechałpierwszy milionowy silnik 1.3 SDE, który zostanie zainstalowany w Fiacie PuntoGrande 75KM. Jest to kolejny etap w historii zakładu, tym razem związany zjubileuszem odnotowanym w produkcji.

 

Heuliez Macarena: Oszklone 407

Producent niekonwencjonalnych karoserii, francuska firma Heuliez przedstawiłaswoją interpretację Peugeot 407 CC z otwieranym, szklanym dachem. Studyjnyprojekt nazywa się Macarena i posiada dach tradycyjnego coupe podzielony natrzy szklane części.

 

Jest już nowa Meriva

Odmienioną Merivę można już zamawiać w salonach Opla. Najtańszy OpelMeriva, wyposażony w silnik 1,4 o mocy 90 KM kosztuje 48.900 zł.

 

Silnikowe "Oscary" przyznane!

Plebiscyt 'International Engine of the Year' stał się ostatnimi czasy jednym znajbardziej prestiżowych imprez w świecie motoryzacji. Od sześciu lat, coroku wyłaniane są najlepsze jednostki napędowe w danych kategoriach, aspośród nich jedna, która otrzymuje miano silnika roku.

 

Signum i Tigra do lamusa

Według dzisiejszych doniesień prasowych internetowego wydania magazynu 'AutoMotor und Sport' Opel zamierza zakończyć produkcję dwóch modeli. Z liniiprodukcyjnych ostatecznie miałyby zjechać Signum oraz dwuosobowa TigraTwintop.

 

Ople z kłopotami

Opel Combo, Opel Tigra oraz Opel Meriva mogą mieć kłopoty z przekładniąkierowniczą. Usterka ta może w istotny sposób wpłynąć na stabilnośćjazdy.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017