Wyszukiwałeś:

TomTom

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: TomTom

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Dodatkowe wyposażenie w Mitsubishi

Kupujący samochody Mitsubishi mogą skorzystać z poszerzonej ofertywyposażenia dodatkowego, dostępnego u autoryzowanych dealerów, w składktórego wchodzą m.in. instalacja gazowa oraz przenośne systemy nawigacji.

 

Interaktywna nawigacja

Amerykańska firma Johnson Control zaczęła współpracę z producentemnawigacji satelitarnej marki TomTom w kierunku stworzenia nowoczesnego ibardziej interaktywnego urządzenia pomagającego w eksploracji nieznanych namokolic, a zarazem ułatwiającego życie.

 

Inteligentne drogi w Tom Tom

W urządzeniach nawigacyjnych marki TomTom pojawiła się nowa technologia. Poraz pierwszy modele TomTom ONE oraz TomTom XL zostały wyposażone wtechnologię IQ Routes, która potrafi inteligentnie dobrać trasę iunikać korków.

 

Nawigacja dla kobiety

Firma TomTom przygotowała specjalną premierę. Jest to nawigacja WhitePearlzaprojektowana z myślą o kobietach.

 

Clio Storia będzie dalej produkowane

Renault Clio Storia produkowane na rynki Europy Zachodniej pod nazwą ClioCampus będzie dalej montowane we Flins aż do grudnia 2009 roku, a nie dopaździernika 2009 roku, jak przewidywano wcześniej.

 

Pierwsza nawigacja dla kobiet

Od dzisiaj w sprzedaży jest już dostępna jedna z najbardziej eleganckichnawigacji, z przeznaczeniem dla płci pięknej. TomTom White Pearl zostałzaprojektowany z myślą o kobietach.

 

Fiat Punto - już nie Grande a Evo

Na salonie samochodowym we Frankfurcie zadebiutuje odnowiona wersja Fiata Punto,która od października, kiedy to pojawi się w sprzedaży, będzie nosićnazwę Punto Evo.

 

Ewolucja wielkiej kropki + [VIDEO]

Nowy Fiat Punto Evo, mający swoją światową premierę na ostatnim SalonieMotoryzacyjnym we Frankfurcie, oficjalnie wchodzi na rynek polski. Jego zadaniembędzie kontynuacja sukcesu poprzednika, Grande Punto (który nadalpozostaje w sprzedaży), a zarazem dotarcie do nowej gamy odbiorców.

 

TomTom dla początkujących i zaawansowanych

Firma TomTom przygotowała dwie nowości dla dwóch grupużytkowników. Nawigacja TomTom Start została zaprojektowana dlaosób sporadycznie korzystających z urządzeń nawigacyjnych, natomiastTomTom XXL to pozycja dla najbardziej wymagających.

 

Fiat Doblo - bardziej rodzinnie

Jeden z liderów segmentu tzw. kombivanów wchodzi na polski rynek wnowej odsłonie i zamierza utrzymać swoją pozycję. Choć tak jak poprzednio,dostępny w dwóch wariantach - osobowej i dostawczej - to w przypadku tejpierwszej Fiat Doblo będzie chciał nawiązać bardziej wyrównanąrywalizację z typowo rodzinnymi modelami osobowymi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017