Wyszukiwałeś:

Tomasz X

Porebski X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tomasz Porebski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Rajd Elmot: "Dobry-Brothers" najszybsi w ośce

Pochodzący ze Świdnicy bracia Marcin i Michał Dobrowolscy pewnie wygrali 37.edycję Rajdu Elmot - Krause w klasyfikacji Citroen Racing Trophy Polska.Korzystając z doskonałej znajomości odcinków, zawodnicy znokautowalikonkurencję wygrywając 9 z 15 oesów.

 

Rajd Rzeszowski: Grzyb broni swojej twierdzy

Jeśli ktoś może wygrać Rajd Rzeszów to tylko pochodzący ze stolicyPodkarpacia Grzegorz Grzyb. Choć kierowca Peugeota 207 S2000 startuje nacodzień w Mistrzostwach Słowacji, okazał się najszybszy także na polskimpodwórku rajdowy, wygrywają po raz drugi z rzędu asfaltowąeliminację.

 

RSMP: Rajd Dolnośląski wyłoni mistrzów

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski weszły w decydującą fazę.Zbliżający się wielkimi krokami Rajd Dolnośląski (Kłodzko, 8-10października) przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia sezonu 2009. Przedkońcową rundą możliwych scenariuszy jest wiele, co niezwykle podgrzewaatmosferę przed startem.

 

RSMP: Citroën Racing Trophy z dużymi niespodziankami

Wraz z 38. Rajdem Elmot ruszy druga odsłona polskiej edycji międzynarodowegopucharu Citroën Racing Trophy. Dobrze znane kibicom rajdowymcedwójki znów zagoszczą na rajdowych trasach – tym razem wliczbie 13.

 

Lotos Baltic Cup: Bębenkowie faworytami CRT

Druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 6. Rajd LotosBaltic Cup za nami. Wspaniałe widowisko zafundowali kibicom kierowcyrywalizujący w cyklu Citroën Racing Trophy Polska.

 

CRT: "Bracia B" znów najszybsi

Po czeskim Rajdzie Bohemia Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski zawitały naPodkarpacie, gdzie rozegrano ich piątą rundę – 19. Rajd Rzeszowski.Cykl Citroën Racing Trophy wystartował po raz kolejny w międzynarodowejobsadzie, ale w wynikach zabrakło niespodzianek i piąty rajd z rzędu padłłupem braci Michała i Grzegorza Bębenków.

 

RSMP: Bębenkowie z tytułem Citroena

20. Rajd Dolnośląski zakończył sezon 2010 w Rajdowych SamochodowychMistrzostwach Polski. Siódmym zwycięstwem w Citroën Racing Trophypopisali się w okolicach Kłodzka bracia Michał i Grzegorz Bębenkowie –nowi Mistrzowie Polski w grupie R.

 

Rajd Dolnośląski: Bouffier z jedynką

Bryan Bouffier jako pierwszy wyjedzie na trasy odcinków specjalnych 21.Rajdu Dolnośląskiego. W sumie na liście zgłoszeń widnieje aż 112załóg!

 

Rajd Dolnośląski: Porębski w Citroenie DS3

Załoga rajdowa z Podbeskidzia – Tomasz Porębski/Tomasz Spurek pokrótkiej przerwie powraca na rajdowe trasy. Zawodnicy zadbają o wysokipoziom konkurencji już przy następnej eliminacji rajdowych mistrzostw,wystawiając do walki w klasie aut przednionapędowych Citroena DS3.

 

Przede wszystkim trening

W ubiegły weekend zakończyła się piąta runda Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski - 21. Rajd Dolnośląski. O wysoki poziom konkurencji starałasię zadbać również debiutująca w tym sezonie załoga Tomasz Porębski/ Tomasz Spurek, za kierownicą nowego samochodu Citroen DS3 R3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Tomasz Porebski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017