Wyszukiwałeś:

Torun

. Znaleziono 386 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Torun

Spróbuj też wyszukać: Toruń plan miasta kia toruń droga z Torunia do Kudowy-Zdrój

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 386 wszystkich):

Wątek na forum: Kto zbuduje A1 Grudziądz – Toruń?

a tak w ogóle to Polaczek obiecywał, że CAŁA A1 będzie gotowa do 2010! Zostało im 3 lata. Nawet jeżeli do 2010 cała będzie w budowie, to kiedy zaczną myśleć o odcinku Toruń- Stryków, o którym na razie cisza jest kompletna, a który już stanowi wąskie gardło całej trasy Północ- Południe

 

Kto zbuduje A1 Grudziądz – Toruń?

„Zostało wydane zawiadomienie o wszczęciu z urzędu postępowaniaadministracyjnego w przedmiocie stwierdzenia wygaśnięcia decyzji dotyczącejkoncesji udzielonej Gdańsk Transport Company S.A. na budowę i eksploatacjęautostrady płatnej A1 na odcinku Gdańsk – Toruń – informujeMinisterstwo Transportu.

 

Co z A1 Toruń-Stryków?

Autostrada A1 na odcinku Toruń-Stryków jest obecnie w fazie wykupugruntów, a w najbliższym czasie, w związku z rozpisanym w lutym br.przetargiem, nastąpi wyłonienie wykonawcy dokumentacji techniczno –budowlanej tego odcinka. Planuje się również zakończenie wykupugruntów pod autostradę oraz prowadzenie prac archeologicznych,które poprzedzają prace budowlane.

 

Toruń: Trasa Średnicowa gotowa

Trasa Średnicowa Podgórza została oddana do użytku. Jest to jedna znajwiększych inwestycji drogowych realizowanych w ostatnim czasie przez gminęToruń. Budowa 4 kilometrowej trasy rozpoczęła się we wrześniu 2004 r. itrwała wyjątkowo długo, bo o ponad dziewięć miesięcy dłużej niżpierwotnie zakładano (sierpień 2006 r).

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

Toruń chce promować most

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu ogłosił przetarg na opracowaniestrategii promocji inwestycji związanej z budową nowej przeprawy przez Wisłęw ciągu drogi krajowej nr 1. Głównym celem tego działania jestpozyskanie funduszy na realizację inwestycji, a tym samym jej przyspieszenie.

 

Toruń: Albo most, albo paraliż drogowy

Prezydent Torunia wydał kolejny apel w sprawie potrzeby budowy nowej przeprawyprzez Wisłę. Jeżeli nowy most nie powstanie, to miastu grozi paraliżkomunikacyjny. Dlatego też władze miasta zwracają się doparlamentarzystów o podjęcie skutecznych działań w tej sprawie.

 

Toruń nie chce dłużej czekać na most

Toruń nie może już dłużej czekać na nowy most. Budowę trzeba zacząć jaknajszybciej – mówił prezydent Torunia Michał Zaleski podczasspotkania z dziennikarzami.

 

Toruń bez tirów

Od 2 stycznia 2012 roku pojazdy o masie przekraczającej 18 ton będą miałyograniczony wjazd do Torunia w godzinach 6.00 - 9.00 i 13.00 - 19.00. Zakaz niebędzie obowiązywał kierowców posiadających zezwolenie.

 

S10 Bydgoszcz ? Toruń: ponowny przetarg

Wcześniejszy przetarg na realizację ten inwestycji został unieważniony zpowodu braku pieniędzy. Kilka dni temu ogłoszono przetarg na StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ) dla S10 Bydgoszcz – Toruń.Otwiera to ponownie drogę do realizacji inwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017