Wyszukiwałeś:

Torun

. Znaleziono 134 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Torun

Spróbuj też wyszukać: Toruń plan miasta kia toruń droga z Torunia do Kudowy-Zdrój

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 134 wszystkich):

Kto zbuduje A1 Grudziądz – Toruń?

„Zostało wydane zawiadomienie o wszczęciu z urzędu postępowaniaadministracyjnego w przedmiocie stwierdzenia wygaśnięcia decyzji dotyczącejkoncesji udzielonej Gdańsk Transport Company S.A. na budowę i eksploatacjęautostrady płatnej A1 na odcinku Gdańsk – Toruń – informujeMinisterstwo Transportu.

 

Co z A1 Toruń-Stryków?

Autostrada A1 na odcinku Toruń-Stryków jest obecnie w fazie wykupugruntów, a w najbliższym czasie, w związku z rozpisanym w lutym br.przetargiem, nastąpi wyłonienie wykonawcy dokumentacji techniczno –budowlanej tego odcinka. Planuje się również zakończenie wykupugruntów pod autostradę oraz prowadzenie prac archeologicznych,które poprzedzają prace budowlane.

 

GTC bez koncesji na A1 Grudziądz – Toruń

Minister Transportu Jerzy Polaczek podtrzymał decyzję o wygaśnięciu koncesjina budowę i eksploatację autostrady płatnej A1 na odcinku Gdańsk - Toruńudzielonej spółce Gdańsk Transport Company S.A. (GTC). SpółkaGTC chce odwołać się od decyzji w sądzie.

 

Toruń: Trasa Średnicowa gotowa

Trasa Średnicowa Podgórza została oddana do użytku. Jest to jedna znajwiększych inwestycji drogowych realizowanych w ostatnim czasie przez gminęToruń. Budowa 4 kilometrowej trasy rozpoczęła się we wrześniu 2004 r. itrwała wyjątkowo długo, bo o ponad dziewięć miesięcy dłużej niżpierwotnie zakładano (sierpień 2006 r).

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

Toruń chce promować most

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu ogłosił przetarg na opracowaniestrategii promocji inwestycji związanej z budową nowej przeprawy przez Wisłęw ciągu drogi krajowej nr 1. Głównym celem tego działania jestpozyskanie funduszy na realizację inwestycji, a tym samym jej przyspieszenie.

 

Toruń: Albo most, albo paraliż drogowy

Prezydent Torunia wydał kolejny apel w sprawie potrzeby budowy nowej przeprawyprzez Wisłę. Jeżeli nowy most nie powstanie, to miastu grozi paraliżkomunikacyjny. Dlatego też władze miasta zwracają się doparlamentarzystów o podjęcie skutecznych działań w tej sprawie.

 

Zielone światło dla A1 Nowe Marzy – Toruń

W dniu 30 czerwca 2009 roku w ministerstwie infrastruktury została podpisanaumowa gwarancyjna dla projektu budowy odcinka autostrady A1 Nowe Marzy - Toruń.Dodatkowo podpisano z firma GTC umowy zastawu finansowego na rachunkachbankowych. Podpisanie wymienionych umów umożliwia spółce GTCuruchomienie w ciągu najbliższych dni pełnego finansowania budowy autostradyA1 na odcinku Nowe Marzy – Toruń.

 

Toruń: Ruszyły prace na Szosie Chełmińskiej i nie tylko

Trwa budowa i przebudowa Trasy Staromostowej w Toruniu na odcinku od ul. Polnejdo granicy miasta w głównym szkieletowym układzie drogowym miasta nakierunku północ-południe. Prace na ponad 3,5 km odcinku wyniosą prawie16,4 mln zł.

 

Toruń nie chce dłużej czekać na most

Toruń nie może już dłużej czekać na nowy most. Budowę trzeba zacząć jaknajszybciej – mówił prezydent Torunia Michał Zaleski podczasspotkania z dziennikarzami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017