Wyszukiwałeś:

Touareg

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Touareg

Spróbuj też wyszukać: touareg wymiary touareg spalanie volkswagen touareg 2 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Touareg i Sharan popularne w Niemczech

Luksusowe auto terenowe Volkswagen Touareg oraz van VW Sharan cieszą sięniesłabnącym zainteresowaniem ze strony nabywców, głównie w Niemczech.

 

Touareg zapowiedzią mocniejszych VW

Volkswagen zaprezentował na wystawie w Paryżu najmocniejszą wersję modeluTouareg, który dzięki 12-cylindrowemu silnikowi przyspiesza do setki wniecałe 6 sekund.

 

VW Touareg: 999 x luksus

Volkswagen już wkrótce wypuści na rynek ekskluzywną wersją swojegoterenowego modelu Touareg. Specjalna seria zostanie wyprodukowana w liczbie 999egzemplarzy.

 

Jubileuszowy VW Touareg

W fabryce Volkswagena w Bratysławie z taśm zjechał jubileuszowy modelterenowego modelu Touareg. Od momentu wprowadzenia Touarega do produkcji w 2002roku zbudowano już 250 tys. egzemplarzy tego modelu.

 

Dymiący Touareg

Volkswagen przełożył na wrzesień premierę modelu Touareg, który będzienapędzany dziesięciocylindrowym silnikiem diesla. Powodem jest zbyt maładostępność paliwa o niskiej zawartości siarki.

 

Dymiący Touareg

Volkswagen przełożył na wrzesień premierę modelu Touareg, który będzienapędzany dziesięciocylindrowym silnikiem diesla. Powodem jest zbyt maładostępność paliwa o niskiej zawartości siarki.

 

Przyłapany Touareg

W zeszłym tygodniu zagranicznym reporterom udało się złapać kolejnąodsłonę modelu Volkswagen Touareg, która była właśnie poddawana testom najednej z amerykańskich dróg.

 

VW Touareg holował Boeinga 747-200!

Do niecodziennej sceny doszło na pasie lotniska Dunsfold Aerodome, 40kilometrów na południowy-zachód od Londynu. Volkswagen Touaregwyposażony w silnik V10 TDI holował ważący ponad 155 ton samolot pasażerskiBoeing 747-200.

 

VW Touareg "North Sails", czyli jacht na kołach

Na jednej z imprez fregatowych Volkswagen zaprezentuje studium modelu Touareg onazwie "North Sails", które ma nawiązywać swoim designem dojachtów. Cechami rozpoznawczymi serii ma być specjalnie zaprojektowanewnętrze oraz elementy nadwozia.

 

VW Touareg straci sporo na wadze

Volkswagen skrupulatnie podchodzi do odmłodzenia swojej flagowejterenówki, modelu Touareg. Jak donosi Auto Motor und Sport (ams)samochód w nowej odsłonie będzie nie tylko lżejszy ale także...hybrydowy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017