Wyszukiwałeś:

Tour X

de X

France X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tour de France

Spróbuj też wyszukać: france

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Fabia i Octavia - rok modelowy 2007

W ofercie pojawiły się już Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Octavia Tourz roku modelowego 2007. Zmiany dotyczą nowych rozwiązań technologicznych orazdodatkowych elementów w poszczególnych wersjach wyposażenia.

 

Skoda w Tour de France

Po raz trzeci w historii Skoda jest oficjalnym partnerem legendarnego Tour deFrance, najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego na świecie. Tegorocznywyścig składa się z 21 etapów (łącznie 3 658 km) i jest obsługiwany przezponad 200 aut Skody.

 

Limitowany Roomster Biker

Zaangażowanie Skody Auto w kolarstwo znane jest od lat. Najlepszym tegoprzykładem jest fakt, że Skoda jest oficjalnym partnerem największegowyścigu kolarskiego - Tour de France. W nawiązaniu do tej tradycji powstałalimitowana seria Roomster Biker.

 

Nowy Superb na Tour de France

Nowa Skoda Superb została oficjalnym samochodem Tour de France. Po trasiewyścigu porusza się nią dyrektor TdF, Christian Prudhomme, członkowiezespołu organizacyjnego i zaproszone VIP-y.

 

Skoda Yeti pojedzie w Tour de France

Skoda od kilku już lat bierze aktywny udział w najtrudniejszym kolarskimwyścigu świata - Tour de France. Jednak dopiero w tym roku wystawi zawodnika,który będzie w pełni predysponowany do jazdy po krętych drogach Alp iPirenejów. Mowa tu oczywiście o nowym modelu Skoda Yeti.

 

Nie pokazali nowego Bugatti

Mimo wcześniejszych przecieków i zapowiedzi nowe Bugatti 16 C Galibiernie zostało odsłonięte wśród "zwykłychśmiertelników" we Frankfurcie. Auto zaprezentowano na specjalnympokazie dla wybranych klientów. Na szczęście ujawniono zdjęcia idetale techniczne.

 

Używane na wagę złota

Chociaż ubiegły rok przeminął dla branży motoryzacyjnej pod znakiemrecesji, to można odnaleźć gałąź, która zbytnio nie przejęła siętym, że zamykano fabryki, zwalniano tysiące pracowników, a liniemontażowe nie raz mocno zmniejszały tempo. To rynek samochodówklasycznych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Tour de France".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017