Wyszukiwałeś:

Touran

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Touran

Spróbuj też wyszukać: touran wymiary zafira zafira a

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Eco-Volkswageny w Lipsku

Na zbliżających się wielkimi krokami (1-9.04) targach motoryzacyjnych AMI wLipsku Volkswagen przedstawi cztery samochody zasilane alternatywnymiźródłami napędu. W myśl koncepcji BlueMotion pojawią się takie modelejak: Golf GT z silnikiem TSI, model studyjny Concept A i Polo BlueMotion iTouran EcoFuel.

 

Nowa twarz Tourana

Jeżeli miał ktoś kiedyś problem z zaparkowaniem samochodu klasy MPV, zpowodu jego gabarytów to Volkswagen znalazł na to rozwiązanie. Najnowszaodsłona modelu Touran wyposażona zostanie bowiem w inteligentny system 'ParkAssist'.

 

Kolejny przedstawiciel serii Cross

Po modelach Polo oraz Golf, Volkswagen Cross Touran będzie kolejnymuterenowionym modelem niemieckiej marki. Jego premiera będzie miała miejsce na31. międzynarodowych targach w Bolonii (7-17 grudnia).

 

Nowy Touran od 76 890 PLN

Dobre, bo niemieckie. W dobie dzisiejszej motoryzacji niniejszy stereotyp dlawielu może okazać się twierdzeniem na wyrost. Wszak nie tylko Niemcypotrafią budować teraz solidne i funkcjonalne samochody. Jednak nasi zachodnisąsiedzi potrafią je jeszcze dodatkowo dobrze sprzedać. Najlepszym tegoprzykładem jest nowy Volkswagen Touran, który wczoraj (06.12.) świętowałswoją polską premierę.

 

Golf, Golf Plus i Touran z usterkami

Tym razem akcją serwisową zostaną objęte trzy modele marki Volkswagen -Golf, Golf Plus oraz Touran - wyposażone w silniki wysokoprężne 2.0 TDI zmanualną sześciobiegową skrzynią biegów.

 

Auto wielozadaniowe

Przewaga Volkswagena Tourana nad innymi pojazdami polega na tym, że łączy onw sobie najlepsze cechy kilku samochodów. Równie dobrze nadajesię, aby pojechać nim w daleką podróż z całą rodziną, na wytworneprzyjęcie czy do pracy.

 

Volkswagen Touran: Rodzinna rakieta

Z czym się kojarzą auta z segmentu minivanów? Na pewno z funkcjonalnym,ustawnym, komfortowym i przestronnym wnętrzem oraz ze sporym bagażnikiem.Raczej nie z szybką i dynamiczną jazdą. Chyba że mamy akurat do czynienia ze170-konnym Volkswagenem Touranem.

 

VW sprzedał milion Touranów

Volkswagen świętuje sprzedaż milionowego Tourana. Christian Klingler,Członek Zarządu ds. Sprzedaży i Marketingu marki Volkswagen, przekazał wminiony piątek jubileuszowy samochód rodzinie z miejscowości Stadekoło Hamburga.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017