Wyszukiwałeś:

Touring X

Sports X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Touring Sports

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Najmocniejsze kombi Opla w historii

Już jesienią zobaczymy na naszych drogach najszybsze kombi spod znaku Opla whistorii. Opel Insignia OPC Sports Tourer ujrzał właśnie światło dzienne.

 

Będzie Auris kombi

Na wystawie w Paryżu obok nowej generacji Toyoty Auris w odmianie hatchbackpojawi się także wydłużona wersja Touring Sports, czyli po naszemu kombi.Tym samym japoński koncern powraca do segmentu, w którym w Europie byłnieobecny od 2007 roku.

 

Znamy cenę nowej Toyoty Auris

Choć na polskim rynku nowa generacja Toyoty Auris pojawi się dopiero wstyczniu, już teraz znamy cenę startową tego modelu, którego produkcjawłaśnie ruszyła w brytyjskiej fabryce Toyoty.

 

Nowości A.D. 2013

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a niedługo potem Sylwester i nowy 2013rok. Wraz z nim nowe plany, marzenia, nadzieje... Dla tych, którzyplanują, marzą o zakupie nowego samochodu przygotowaliśmy listę nowości,które w nadchodzących dwunastu miesiącach zadebiutują w polskichsalonach sprzedaży. A wśród nich wiele naprawdę ciekawych modeli...

 

Auris kombi nadjeżdża

Po latach nieobecności w klasie kompaktowych kombi Toyota powraca do tegosegmentu rynkowego. Auris Touring Sports zadebiutuje na wystawie w Genewie, zaśna polskie drogi wyjedzie w drugiej połowie roku.

 

Auris kombi o 3 tysięcy droższy od hatchbacka

Znamy już ceny Aurisa Touring Sports, czyli wydłużonej wersji kompaktowejToyoty. Na polskim rynku model ten, napędzany podstawowym, 99-konnym silnikiembenzynowym, będzie dostępny w cenie od 62.900 zł, co oznacza, że względemtradycyjnej odmiany trzeba będzie wyłożyć dodatkowo 3 tys. zł.

 
 

Toyota już wyprzedaje rocznik 2013!

Japoński producent jako jeden z pierwszych na polskim rynku wyprzedajesamochody z rocznika 2013. Promocja objęła wszystkie modele z gamy, a rabatysięgają nawet 35 tys. złotych.

 
 

Toyota Auris Hybrid Touring Sports: Pakowna dyskrecja

Hybrydy to dziś już nie ciekawostka, a bardzo szeroka ofertasamochodów. Swoją poważną talię kart w tej grze ma Toyota.Wybór duży, ale czy jest auto, którego zakup da się uzasadnićjako najbardziej sensowny?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Touring Sports".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017