Wyszukiwałeś:

Toyota

. Znaleziono 1115 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Toyota

Spróbuj też wyszukać: toyota yaris toyota corolla toyota avensis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1115 wszystkich):

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

Toyota: W 2007 detronizacja GM?

Toyota nie zwalnia tempa pod względem liczby sprzedanych aut. W tym rokujapoński producent sprzeda w przybliżeniu 1,12 mln samochodów, zwiększająctym samym swój rekord z zeszłego roku o 120 tys. sztuk. Prognozy na przyszłe365 dni 2007 roku zapowiadają kolejne wzrosty w sprzedaży.

 

Toyota Avensis kombi: Ave-nsis!

Segment aut klasy średniej należy w Europie do jednego z najpopularniejszych.Nic więc dziwnego, że prężnie rozwijająca się Toyota również natym poletku motoryzacji postanowiła zaznaczyć swoją gotowość do walki zpozostałymi producentami. W starciu z nimi, z udanym zresztą skutkiem, pomagajej model Avensis.

 

Toyota europejską marką

Brzmi niedorzecznie? A jednak. Toyota może wkrótce zostać zaliczona do gronaeuropejskich producentów samochodowych. Wniosek w tej sprawie na ręcebranżowej organizacji ACEA złożył europejski oddział firmy - Toyota MotorEurope. Wniosek został pozytywnie zaopiniowany.

 

Toyota Auris: Złota Toyota

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowaToyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po bliskoczterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianęnazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, ajedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

 

Toyota Corolla: Synonim niezawodności

Nie ma chyba osoby, która znając się nawet pobieżnie na motoryzacjinie będzie znała modelu Toyota Corolla. Pomimo tego, że jak dotąd to autonie wyróżniało się niczym szczególnym, to przez ponad 40 latsprzedało się w liczbie przekraczającej 30 mln egzemplarzy. W czym zatemtkwił sukces japońskiego kompakta? W tym roku pojawiła się już dziesiątageneracja tego auta, której kluczem do sukcesu ma być jeszcze większaniezawodność.

 

Toyota kolejny rok liderem

Toyota Motor Poland nieprzerwanie od stycznia była liderem rankingu sprzedażynowych samochodów osobowych. Rok 2008 - pomimo trudnej sytuacji napolskim rynku motoryzacyjnym - Toyota zakończyła z najwyższym wynikiemsprzedaży w swojej 18 letniej historii na rynku polskim.

 

Nowy szef Toyota Motor Poland

14 stycznia 2009 roku odbyła się uroczystość zmiany Prezydenta Toyota MotorPoland. Po 4 latach obecności w Polsce swoją misję zakończył Hiroshi Kono.Zastąpił go dotychczasowy Prezydent skandynawskiej Toyota Nordic, TetsuyaTakenaka.

 

Toyota iQ: Mikrus w wielkim mieście

Kiedy przed czterema latami na rynku pojawiły się tzw. trojaczki z Kolina, awśród nich m.in. Toyota Aygo, wydawało się, że Japończycy mają jużgotowe auto, które będzie stanowić antidotum na coraz większy ruch wwielkich miastach. Nic bardziej mylnego. Główną bronią Toyoty nazatłoczone miejskie ulice ma być teraz malutkie iQ.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017