Wyszukiwałeś:

Trabant

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trabant

Spróbuj też wyszukać: trabant 1 1 wartburg matiz daewoo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wielki powrót Trabanta!

Chociaż "tamte" czasy już dawno minęły i nie wrócą, tojednak reprezentant myśli technicznej pochodzącej z NRD nadal wzbudza wielkieemocje i jest swego rodzaju ikoną. Mowa tutaj oczywiście o nieśmiertelnejkonstrukcji z duroplastu o nazwie Trabant. Jego następca pojawi się weFrankfurcie.

 

Renesans Trabanta

Decyzja została podjęta. W 2009 roku na targach motoryzacyjnych we Frankfurciezostanie zaprezentowany prototyp nowego Trabanta. Jest więc spora szansa, iżauto to powróci na drogi!

 

RSMP: Karkonoski zostaje w kalendarzu

Wczoraj (13.05.) Zarząd Automobilklubu Karkonoskiego podjął trudną alesłuszną i odpowiedzialną decyzję o zorganizowaniu - mimo wielu trudnościzwiązanych z zapięciem budżetu - 24 Rajdu Karkonoskiego jako rundy RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski, Rajdowego Pucharu Polski oraz Pucharu Łużyc.

 

Elektryczny Trabant we Frankfurcie

Kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze informacje o tym, że to życiapowołana zostanie motoryzacyjna duma wschodnich Niemiec, czyli Trabant. Firma,która posiada prawa do marki, zamierza zaprojektować elektrycznąwersję "zemsty Honeckera".

 

Trabant powrócił jako... pojazd elektryczny

Stosunkowo niewielkie stoisko było miejscem jednej z najbardziejspektakularnych premier na tegorocznej wystawie IAA we Frankfurcie. Trabant NT,pokazany jeszcze jako model koncepcyjny, być może pojawi się na drogach jużza dwa lata.

 

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017