Wyszukiwałeś:

Transporter

. Znaleziono 474 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Transporter

Spróbuj też wyszukać: transporter t4 t4 t5 jumper

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 474 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter to jeden z najbardziej popularnych modeli dostawczych na europejskim rynku i jeden z najbardziej znanych Volkswagenów. Transporter produkowany jest od 1950 roku, kiedy to pojawiła się pierwsza generacja auta oznaczone symbolem T1. Kolejne generacje Volkswagena Transportera ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Tytuł Van of the Year 2004 dla VW Transporter

Zwycięstwo Transportera jest godne podkreślenia, ponieważ zdobył on aż 115punktów, podczas gdy jeden kandydat mógł maksymalnie zgromadzić126 punktów.

 

VW Transporter Sportline

Dział Volkswagena, zajmujący się budową pojazdów użytkowychzaprezentował usportowioną wersję modelu Transporter. Auto jest napędzanenajmocniejszą jednostką Diesla wykorzystywaną w samochodach dostawczych markiVW.

 

Milion Transporterów T5

Wczoraj w fabryce Volkswagena w Hanowerze wyprodukowano milionowego TransporteraT5. Jest to wersja furgon z silnikiem wysokoprężnym 1.9 TDI o mocy 62 kW wkolorze czerwonym.

 

Osobowe wersje Transportera na nowo

Wystawa samochodowa we Frankfurcie będzie miejscem światowej premiery nowejgeneracji dwóch wersji Volkswagena Transportera - Multivana i Californii.Ma być bardziej wygodnie, ekologicznie i oszczędnie.

 

Volkswagen Transporter: Od ciężarówki po salonkę

Volkswagen ma sposób na tworzenie aut, które przez dekadyznajdowały się, bądź znajdują się na szczytach list popularności i przezwielu są uznawane wręcz za kultowe. Tak było z Garbusem, teraz jest z Golfem,w nieco może mniejszym stopniu również z Passatem. Nie inaczej jest i wświecie pojazdów dostawczych, gdzie zaszczytne pierwsze miejsce od kilkujuż dekad zajmuje Volkswagen Transporter. Do Polski właśnie wjeżdżanajnowsza generacja tego modelu.

 

Volkswagen Transporter jest z nami 65 lat

Choć taki wiek uprawnia każdego Niemca do przejścia na emeryturę, Volkswagen Transporter nie przestaje służyć przedsiębiorcom i rodzinom. W oczekiwaniu na jego szóstą generację przypominamy początki legendy.

 

Volkswagen Transporter T1 powróci w wersji elektrycznej

Kultowy Volkswagen Transporter T1 pojawi się we współczesnej wersji.Auto jest szykowane przez ludzi z Wolfsbruga jako samochód z napędemelektrycznym.

 

Nowy Volkswagen Transporter - lepszy, ładniejszy, tańszy

Volkswagen Transporter jest dla klasy średnich dostawczaków tym, czym Golf w segmencie kompaktów - wzorcem. 65 lat na rynku, 12 milionów sprzedanych sztuk. Szósta generacja z pewnością podtrzyma wybornąpassę.

 

Wyjątkowe Transportery Volkswagena nad Wörthersee

Volkswagen co roku szykuje kilka specjalnych aut na zlot miłośników tuningu nad jeziorem Wörthersee. W tym roku swoj wkład ma także dział aut dostawczych - VW pokazał dwa diametralnie różne Transportery.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017