Wyszukiwałeś:

Trasa X

Kaszubska X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Kaszubska

Spróbuj też wyszukać: trasa kaszubska lębork gdańsk a2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Trasa Lęborska nie wcześniej niż w 2015 r.

Budowa drogi ekspresowej S6 do Trójmiasta rozpocznie się najwcześniej w2013 roku. O tak zwanej Trasie Lęborskiej, która ostatnio zostałaprzemianowana na Trasę Kaszubską, mówi się już od kilku lat. Drogapozwoli na ominięcie Gdyni oraz tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego dlapodróżujących na trasie Szczecin – Gdańsk.

 

Trasa Kaszubska na południe od Lęborka

GDDKiA zarekomendowała wariant południowy przebiegu Trasy Kaszubskiej czyliekspresowej trasy S6 na odcinku łączącym Lębork z Trójmiastem .Przeciw takiemu wariantowi protestowali mieszkańcy Lęborka.

 

Trzy warianty dla S7 Obwodnicy Metropolii Trójmiasta

Zakończyło się studium korytarzowe nowej drogi ekspresowej S7. Po analiziezostały wskazane trzy warianty do dalszych studiów w ramach StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego. Planowana obwodnica MetropoliiTrójmiejskiej będzie przebiegać po terenach przylegających doTrójmiasta od strony zachodniej. Nowa droga rozpoczyna się w węźleChwaszczyno na drodze ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej. Koniec trasypodłączony zostanie do węzła Straszyn -  skrzyżowaniu S6 ObwodnicyTrójmiasta i S7 Południowej Obwodnicy Gdańska.

 

S6 - Trasa Kaszubska budzi emocje

Budowa drogi ekspresowej S6 na Pomorzu czyli tzw. Trasy Kaszubskiej budzi wieleemocji. Dla wielu mieszkańców Lęborka i okolic„niewygodnym” wariantem jest południowy przebieg trasy,który jest rekomendowany przez GDDKiA.

 

Trasa Kaszubska w zgodzie ze środowiskiem

Pod koniec maja została wydana decyzja środowiskowa dla 61-kilometrowegoodcinka drogi ekspresowej między Lęborkiem i Gdynią. Ten fakt umożliwipodjęcie dalszych prac projektowych – sporządzenia koncepcji programowejoraz projektów budowlanego i wykonawczego dla Trasy Kaszubskiej.

 

Ekspresowa szóstka wyzwaniem Wybrzeża

W perspektywie najbliższych lat na Wybrzeżu ma powstać nowa trasa ekspresowaS6, która połączy Szczecin z aglomeracją Trójmiasta. Kierowcy czekają na nią od lat. Nadzieję rodzi fakt, że część inwestycjizostała już ujęta przez resort transportu jako zadanie realizacyjne wProgramie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2020.

 

Krok w kierunku Trasy Kaszubskiej

Trwa przetarg na wykonanie koncepcji programowej dla Trasy Kaszubskiej naodcinku Obwodnica Trójmiasta – Lębork. Oferty zostaną otwarte 4listopada br. To kolejny krok przybliżający do realizacji jednej z głownycharterii komunikacyjnych Pomorza.

 

Za rok koncepcja programowa Trasy Kaszubskiej

Gdański oddział GDDKiA podpisał umowę z firmą Transprojekt Gdański nasporządzenie koncepcji programowej dla drogi S6 na odcinku od Lęborka (wraz zobwodnicą Lęborka) do Obwodnicy Trójmiasta, tzw. Trasy Kaszubskiej.

 

Ruszyły dwa przetargi na Trasę Kaszubską

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła dwa przetargiograniczone na projekt i budowę ostatniego fragmentu drogi ekspresowej S6. Dorealizacji będzie odcinek od Lęborka do Gdyni. Cała trasa została podzielonana dwa przetargi po dwa zadania w każdym.

 

Wątek na forum: Co z trasą S6 na Pomorzu?

Gdyby odwleczono realizację Trasy Kaszubskiej, byłoby to fatalne i kretyńkie posunięcie. Jeżeli już, to należy odwlec realizację Obwodnicy Metropolitarnej, czyli obwodnicy istniejącej...obwodnicy, a zamiast niej od węzła Rusocin do początku Trasy Kaszubskiej dobudować na istniejącej S6 trzeci pas...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Kaszubska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017