Wyszukiwałeś:

Trasa X

Kwiatkowskiego X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Kwiatkowskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Trasa Kwiatkowskiego

Trasa Kwiatkowskiego, etap III - czyli 2,5 km estakada, łącząca istniejącąjuż arterię z obwodnicą trójmiasta, w konsekwencji zaś - z siecią drógkrajowych i międzynarodowych, to obok rozbudowy ul. Janka Wiśniewskiego (etapII) to dwa najważniejsze w Gdyni projekty drogowe.

 

Ruszyła budowa terminalu w Gdańsku

W Gdańsku rozpoczęła się budowa największego, nowoczesnego terminalukontenerowego w Polsce. Dzięki inwestycji możliwości przeładunkowegdańskiego portu zwiększą się do 1 mln kontenerów rocznie.

 

Ul. Janka Wiśniewskiego

Ulica Janka Wiśniewskiego jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych naterenie Gdyni. Łączy centrum miasta oraz drogi krajowe z portem w Gdynii.Projekt rozbudowy obejmuje etap od Węzła Ofiar Grudnia 70 do węzła z TrasąKwiatkowskiego - odcinek o długości 2 km.

 

Wielkie inwestycje w Gdańsku

Już na wiosnę rozpocznie się modernizacja jednej z najbardziej dziurawychulic Gdańska - ul. Marynarki Polskiej. Droga prowadząca do Nowego Portuzostanie przebudowana kosztem 49 mln złotych.

 

Lęborska inwestycja

Budowa dwupoziomowego skrzyżowania drogi 214 z linią kolejową wraz zmodernizacją ul. Zwycięstwa i rondem w Lęborku to inwestycja zakładającapoprawę atrakcyjności inwestycyjnej poprzez odblokowanie głównego szlakukomunikacyjnego w mieście.

 

Ruszył ostatni etap Trasy Kwiatkowskiego

Rozpoczęła się budowa ostatniego etapu Trasy Kwiatkowskiego w Gdyni."Budowa Trasy Kwiatkowskiego trwa już od 1974 roku, ale teraz dziękiunijnemu dofinansowaniu za 3 lata będziemy jeździć po całkowicie skończonymobiekcie" - skomentował otwarcie budowy wicemarszałek województwaMieczysław Struk.

 

Trasa Sucharskiego ciąg dalszy, trudniejszy

Porozumienie o wspólnych działaniach na rzecz budowy Trasy Sucharskiegopodpisali Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Prezes Zarządu MorskiegoPortu Gdańsk Stanisław Cora. Dzięki temu rozpoczęcie budowy tej nowoczesneji niezbędnej dla Gdańska, Pomorza i Polski drogi stanie się możliwe już zadwa lata.

 

Gdynia: Otwarto kolejną arterię

Zakończył się trwający od połowy 2005 roku remont jednej z głównycharterii Gdyni, ulicy Janka Wiśniewskiego. Koszt modernizacji dwukilometrowejtrasy, będącej ważnym elementem systemu drogowego miasta, to ponad 71,5 mlnzł.

 

Gdynia: Otwarto Trasę Kwiatkowskiego

12 czerwca bieżącego roku oddano do użytku największą gdyńską inwestycjędrogową, Trasę Kwiatkowskiego. Koniec prac na III etapie budowy drogi, oznaczapołączenie Portu Gdynia oraz północnych dzielnic miasta z obwodnicąTrójmiasta.

 

Wzmocnią nawierzchnię krajowej szóstki

Podpisano umowę na wzmocnienie konstrukcji nawierzchni ponad 15-kilometrowegoodcinka drogi krajowej nr 6 Runowo-Lębork. Wartość prac wyniesie 23,7 mlnzł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Kwiatkowskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017