Wyszukiwałeś:

Trasa X

Kwiatkowskiego X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Kwiatkowskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Wątek na forum: 250 mln euro na drogi do portu

wreszcie, po zmarnowanych latach 90., coś się zaczyna dziać na polskim Wybrzeżu, oby tak dalej panowie! Gdańśka Obwodnica Połudnowa, tunel pod Wisłą, Trasa Kwiatkowskiego w Gdyni!! Trójmiasto stanie się przyjazne dla TIRów i kontenerów. Tak trzymać! ~osskaa

 

Trasa Kwiatkowskiego

Trasa Kwiatkowskiego, etap III - czyli 2,5 km estakada, łącząca istniejącąjuż arterię z obwodnicą trójmiasta, w konsekwencji zaś - z siecią drógkrajowych i międzynarodowych, to obok rozbudowy ul. Janka Wiśniewskiego (etapII) to dwa najważniejsze w Gdyni projekty drogowe.

 

Ul. Janka Wiśniewskiego

Ulica Janka Wiśniewskiego jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych naterenie Gdyni. Łączy centrum miasta oraz drogi krajowe z portem w Gdynii.Projekt rozbudowy obejmuje etap od Węzła Ofiar Grudnia 70 do węzła z TrasąKwiatkowskiego - odcinek o długości 2 km.

 

Ruszył ostatni etap Trasy Kwiatkowskiego

Rozpoczęła się budowa ostatniego etapu Trasy Kwiatkowskiego w Gdyni."Budowa Trasy Kwiatkowskiego trwa już od 1974 roku, ale teraz dziękiunijnemu dofinansowaniu za 3 lata będziemy jeździć po całkowicie skończonymobiekcie" - skomentował otwarcie budowy wicemarszałek województwaMieczysław Struk.

 

Trasa Sucharskiego ciąg dalszy, trudniejszy

Porozumienie o wspólnych działaniach na rzecz budowy Trasy Sucharskiegopodpisali Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Prezes Zarządu MorskiegoPortu Gdańsk Stanisław Cora. Dzięki temu rozpoczęcie budowy tej nowoczesneji niezbędnej dla Gdańska, Pomorza i Polski drogi stanie się możliwe już zadwa lata.

 

Gdynia: Otwarto kolejną arterię

Zakończył się trwający od połowy 2005 roku remont jednej z głównycharterii Gdyni, ulicy Janka Wiśniewskiego. Koszt modernizacji dwukilometrowejtrasy, będącej ważnym elementem systemu drogowego miasta, to ponad 71,5 mlnzł.

 

Gdynia: Otwarto Trasę Kwiatkowskiego

12 czerwca bieżącego roku oddano do użytku największą gdyńską inwestycjędrogową, Trasę Kwiatkowskiego. Koniec prac na III etapie budowy drogi, oznaczapołączenie Portu Gdynia oraz północnych dzielnic miasta z obwodnicąTrójmiasta.

 

Estakada Kwiatkowskiego - utrudnień ciag dalszy

W związku z remontem przegubów estakady Kwiatkowskiego w Gdyniwprowadzona zostanie zmieniona organizacja ruchu. Przypomnijmy, remont jednej znajważniejszych arterii Gdyni miał skończyć się w styczniu. Teraz nakierowców czekają kolejne utrudnienia, które potrwają conajmniej do wakacji.

 

Trasa Staromostowa przed terminem

Zakończyła się przebudowa pierwszego odcinka Trasy Staromostowej w Toruniu.Prace, które miały trwać do końca listopada, Skanska ukończyła namiesiąc przed umownym terminem. Wartość robót wyniosła niemal 17,2mln zł brutto.

 

Zmiany w ruchu na obwodnicy Trójmiasta

Będzie łatwiej dla kierowców samochodów ciężarowychwłączających się do ruchu na Obwodnicę Trójmiasta. Zmiany woznakowaniu w połączeniu z dobudową fragmentu łącznicy mają spowodowaćradykalną poprawę płynności ruchu w obrębie węzła.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Kwiatkowskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017