Wyszukiwałeś:

Trasa X

Nowohucka X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Nowohucka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Oprotestowana Trasa Łagiewnicka w Krakowie

Mieszkańcy Borku Fałęckiego w Krakowie protestują przeciwko budowie TrasyŁagiewnickiej. Sześciopasmowa trasa to część południowo-zachodniegoodcinka III obwodnicy Krakowa.

 

Kraków: O krok bliżej do obwodnicy

Władze Krakowa podjęły kolejne działania mające na celu przyspieszeniebudowy wschodniej obwodnicy miasta, drogi ekspresowej S7. Miasto przekazałoinwestorowi, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kolejnenieruchomości pod budowę trasy.

 

Kraków: Miasto przekazuje grunty pod S7

Władze Krakowa dążą do przyspieszenia budowy wschodniej obwodnicy miasta,która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S7. W tym celu już po razkolejny Prezydent miasta przekazał na rzecz Skarbu Państwa grunty podplanowaną trasę szybkiego ruchu.

 

Kraków: Jest decyzja dla S7

Małopolski Urząd Wojewódzki poinformował o wydaniu decyzjilokalizacyjnej dla kolejnego fragmentu drogi ekspresowej S7 w Krakowie. 4,4 kmodcinek od węzła Rybitwy do węzła Igołomska stanowi drugą częśćwschodniej obwodnicy miasta.

 

Kraków: S7 za dwa lata?

Pierwszy odcinek wschodniej obwodnicy Krakowa w ciągu drogi ekspresowe S7 jestjuż w budowie, w najbliższym czasie powinien zostać ogłoszony przetarg nabudowę kolejnego. Według zapowiedzi prezydenta Krakowa, cała trasa powinnabyć gotowa w 2010 roku.

 

Firmy z Europy i Azji chcą budować wschodnią obwodnicę Krakowa

Hiszpanie, Chińczycy, Grecy, Chorwaci, Austriacy, Portugalczycy, Czesi, Niemcy,Turcy, Włosi i Polacy chcą budować Trasę Nowohucką czyli wschodniąobwodnicę Krakowa. W sumie do pierwszego etapu przetargu na budowę kolejnegoodcinka drogi ekspresowej S7 w Krakowie (od węzła Rybitwy do węzłaIgołomska wraz z mostem przez Wisłę) zgłosiło się 15 firm ikonsorcjów z 11 krajów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Nowohucka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017