Wyszukiwałeś:

Trasa X

Nowohucka X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Nowohucka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Kto wybuduje Trasę Nowohucką?

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o otwarciu ofert w przetargu na budowę Trasy Nowohuckiej wKrakowie (droga ekspresowa S7). O kontrakt stara się 9 chętnych. Najniższaoferta to blisko 200 mln zł.

 

Kraków: Miasto przekazuje grunty pod S7

Władze Krakowa dążą do przyspieszenia budowy wschodniej obwodnicy miasta,która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S7. W tym celu już po razkolejny Prezydent miasta przekazał na rzecz Skarbu Państwa grunty podplanowaną trasę szybkiego ruchu.

 

Firmy z Europy i Azji chcą budować wschodnią obwodnicę Krakowa

Hiszpanie, Chińczycy, Grecy, Chorwaci, Austriacy, Portugalczycy, Czesi, Niemcy,Turcy, Włosi i Polacy chcą budować Trasę Nowohucką czyli wschodniąobwodnicę Krakowa. W sumie do pierwszego etapu przetargu na budowę kolejnegoodcinka drogi ekspresowej S7 w Krakowie (od węzła Rybitwy do węzłaIgołomska wraz z mostem przez Wisłę) zgłosiło się 15 firm ikonsorcjów z 11 krajów.

 

Trasa Nowohucka z protestem

14 podmiotów zakwalifikowało się do kolejnego etapu przetargudotyczącego budowy kolejnego odcinka drogi ekspresowej na terenie Krakowa - odwęzła "Rybitwy" do węzła "Igołomska".  Jedyneodrzucone polsko-tureckie konsorcjum złożyło protest. Trasa Nowohucka będzierównocześnie stanowić wschodnią obwodnicę miasta. Wartośćinwestycji szacuje się na ponad 850 mln zł.

 

Ekspresowa S7 w Krakowie prawie gotowa

Droga ekspresowa S7 pomiędzy węzłami Bieżanów i Rybitwy na tereniemiasta Krakowa jest prawie gotowa. Zakończyły się prace zasadnicze, teraztrwają prace wykończeniowe i rozpoczynają się odbiory techniczne.Spodziewamy się, że droga zostanie udostępniona dla ruchu około połowylistopada – informuje GDDKiA oddział w Krakowie. Budowa kosztowałaprawie 200 mln zł i trwała prawie 2 lata.

 

Krakowski odcinek S7 już dla kierowców

Oddano do użytku nowo wybudowaną drogę ekspresową S7 na terenie miastaKrakowa pomiędzy węzłem Bieżanów a ulicą Christo Botewa. Zostaławybudowana po śladzie zarezerwowanym w planach miasta pod Trasę Nowohucką.Koszt budowy to 200 mln zł. Nowa droga stanowi fragment wschodniej obwodnicymiasta. Jej budowa przyczyni się do odciążenia miejskiego układu drogowegood samochodów jadących od strony Katowic, Zakopanego i Tarnowa doprzemysłowej strefy miasta zlokalizowanej na Rybitwach.

 

Już bez korków na Nowohuckiej w Krakowie

Od ubiegłego tygodnia kierowcy mogą korzystać z nowej estakady w ciągu ulicNowohuckiej i Powstańców Wielkopolskich w Krakowie. Otwarcieobiektu  rozładowało korki tworzące się w tej części miasta. W sumiebudowa estakady kosztowała 43,5 mln zł, z czego 23,7 mln zł wyniosłodofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.

 

Zielona fala w Krakowie

W ostatnim tygodniu września zakończyły się prace przy uruchomieniukoordynacji sygnalizacji świetlnych w ciągu ulicy Nowohuckiej w Krakowie.

 

Ruszył remont Mostu Nowohuckiego w Krakowie

Z początkiem listopada ruszyły prace remontowe przy moście Nowohuckim wKrakowie. Remont dla kierowców oznacza powazne utrudnienia. Kierowcybędą mieli do dyspozycji tylko po jednym pasie w obu kierunkach.

 

Most Wandy w Krakowie otwarty przed świętami

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia zostanie oddany do użytku most Wandy.Od tego dnia na stałe trasy wróci komunikacja autobusowa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Nowohucka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017