Wyszukiwałeś:

Trasa X

Polnocna X

Szczecinie X

. Znaleziono 11 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Polnocna w Szczecinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Ekspresowa szóstka na południe od Słupska

bo krajowa 6 jest w świetnym stanie, a ruch narazie nie jest az tak uciążliwy. Czekamy na Trasę Kaszubską :) ~Pomorze narazie nie bedzie płakać

 

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

Trasa Północna Zielonej Góry

Oddana obwodnica Wilkanowa jest kolejnym fragmentem obejścia Zielonej Góry.Fragmentem o tyle istotnym, gdyż domykający istniejącą już TrasęPółnocno-Zachodnią w Zielonej Górze tworząc pełną obwodnicę miasta, a coza tym idzie, pozwalając na jego całkowite ominięcie przez ruch tranzytowy.

 

S3 - autostradą?

Droga ekspresowa S3 budowana będzie niemal w całości od podstaw. Będzie todroga ekspresowa o najwyższych parametrach, która z czasem ma"urosnąć" do rangi autostrady.

 

Plany północnej obwodnicy Gorzowa

Rozpoczęły się rozmowy o planach budowy północnej obwodnicy Gorzowa. Starosta powiatu gorzowskiego spotkał się z wicewojewodą, wicemarszałkiem iprzedstawicielami zielonogórskiego oddziału Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad, Zarządu Dróg Wojewódzkich,władz samorządowych oraz inwestorów.

 

Szczecin: wybudują Trasę Północną

Blisko 22,7 mln złotych wyniesie budowa pierwszego etapu TrasyPółnocnej w Szczecinie. Na realizację zadania zwycięzca postępowaniabędzie miał 16 miesięcy. Trasa Północna jest jednym z ważniejszychzadań inwestycyjnych realizowanych na lewobrzeżu Szczecina.

 

Korki paraliżują polskie miasta

Duże miasta w Polsce coraz częściej są paraliżowane przez korki. Dodatkowokoszmarny stan jezdni i chodników to ich niechlubna wizytówka.Niestety mimo inwestycji i stosunkowo dużych nakładów finansowychprzejezdność nie ulega poprawie. Władze miast i drogowcy z tempemremontów i inwestycji nie nadążają za wzrostem ruchu samochodowego,nie wykorzystują skutecznie środków finansowych oraz nie realizujązamierzonych planów.

 

Szczecin rozpocznie budowę Trasy Północnej

W bieżącym roku Szczecin przystąpi do realizacji II etapu TrasyPółnocnej wraz z dojazdem przez ulicę Łączną. Trasa Północnadocelowo połączy się dwupasmową jezdnią z Policami ipółnocno-zachodnim obejściem Szczecina. Koszt inwestycji oszacowano na52,4 milionów złotych, zaś wartość dofinansowania w ramachRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego toblisko 28 mln zł.

 

Wątek na forum: Szczecin rozpocznie budowę Trasy Północnej

Szczecin ma szczescie do małych kwot .50 mln złotych na tak duze zadanie to nawet nie kropla w morzu potrzeb.Zachodnie obejscie Szczecina aby zostało zrealizowane to min 3mld złotych .Widocznie rola tego rejonu nie jest zauwazalna dla decydentów .Podobne miasto Gdansk zasilane jest rocznie kilkom...

 

Startuje III Etap Trasy Północnej w Szczecinie

Z końcem listopada podpisano umowę na przygotowanie dokumentacji III etapubudowy Trasy Północnej. To jedna z priorytetowych inwestcji wSzczecinie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Polnocna w Szczecinie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017