Wyszukiwałeś:

Trasa X

Siekierkowska X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Siekierkowska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe wiadukty w Warszawie

Nareszcie otworzyli. Najpierw Trasa Siekierkowska do Płowieckiej miała byc gotowa w 2004 roku. Potem terminy się przedłużały... Rok temu zapewniano, że wiadukty otworzą na pewno w połowie maja 2007 r. W zimie trąbiono, że dzięki dodatniej temperaturze prace idą pełną parą i oddadzą wiaduk...

 

Trasa Siekierkowska - kolejny etap

Rusza budowa kolejnego odcinka Trasy Siekierkowskiej! 25 maja został podpisanykontrakt pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a firmą BudimexDromex S.A. Kontrakt przewiduje budowę odcinka o długości prawie 2,5 kmmiędzy ulicą Bora Komorowskiego i Płowiecką.

 

Trasa Siekierkowska

Z początkiem października Warszawa złożyła wniosek o dofinansowanie ześrodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego projektu "BudowaTrasy Siekierkowskiej odcinek IIB od węzła Bora Komorowskiego do ulicyPłowieckiej".

 

Wojsko pomoże przy Trasie Toruńskiej

Warszawski ZDM podpisał umowę z 2 Pułkiem Komunikacyjnym Wojska Polskiego zInowrocławia, który z elementów mostu Syreny wybuduje wiadukt tymczasowy naczas remontu wiaduktów Trasy Toruńskiej.

 

Dodatkowe 77 mln zł na Trasę Siekierkowską

Ponad 77 mln zł z funduszy z Unii Europejskiej zasili budowę TrasySiekierkowskiej w Warszawie. Cały odcinek będzie kosztował blisko 257milionów złotych. Planowane jest, że cała Trasa Siekierkowska zostanieoddana do użytku cztery lata

 

Powstanie obwodnica warszawskiej Pragi

Obwodnica warszawskiej Pragi czyli blisko siedmiokilometrowa trasa z Bródna naGrochów ma powstać w 2012 roku. Zapadła decyzja: za dwa lata ruszy budowajednej z największych inwestycji komunikacyjnych stolicy.

 

Nowe wiadukty w Warszawie

W Warszawie przybyło kierowcom nowych wiaduktów. Teraz można szybciejdostać się z Powiśla do centrum, z kolei na Trasie Siekierkowskiej zostałuruchomiony największy węzeł drogowy w Polsce.

 

Warszawa: zmiany na węźle Marsa

Trwają intensywne prace przy budowie węzła Marsa czyli skrzyżowania TrasySiekierkowskiej z drogą krajową nr 2. Z początkiem września zmieniła sięorganizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Płowiecka, Marsa i Ostrobramska wWarszawie. Samochody zostaną skierowane na wybudowane fragmenty przyszłegoronda i nową jezdnię ulicy Marsa. Węzeł Marsa ma być gotowy w listopadzie2011 r. Prace wyceniono na 124 mln zł.

 

Ponad 150 mln zł z UE na warszawskie drogi

Dwie ważne inwestycje drogowe – budowa skrzyżowania drogi krajowej nr 2z Trasą Siekierkowską oraz przebudowa ul. Poleczki skorzystały z unijnegowsparcia.

 

Wątek na forum: Warszawa: będzie Czerniakowska Bis

Na Trasie Siekierkowskiej między Wisłostradą, a mostem zrobiono od razu bardzo sensownie skrzyżowanie z przyszła Czerniakowską-Bis. Niestety na tej jedynej trasie i tylko w tym miejscu. Nie zrobiły tego barany parę lat temu na Al. Prymasa Tysiąclecia (na Kole, tam gdzie obecnie jest ostry ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Siekierkowska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017