Wyszukiwałeś:

Trasa X

Slowackiego X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Slowackiego

Spróbuj też wyszukać: trasa słowackiego

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowa trasa na Słowację

Polskie i słowackie samorządy opowiadają się za budową nowej,transgranicznej drogi, która połączy Krynicę Zdrój z Wysową iBardejowskimi Kupelami. Koszt inwestycji po stronie polskiej wstępnieoszacowano na ok. 70 mln zł.

 

Skąd pieniądze na Trasę Słowackiego?

Władze województwa pomorskiego zabiegają w ministerstwie rozwojuregionalnego (MRR) o to by projekt Budowy Trasy Słowackiego finansowany był wramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Trasa miałabypołączyć Port Lotniczy Gdańsk i Obwodnicę Zachodnią S-6 ze stadionem BalicArena.

 

Radom liczy na pieniądze z Unii

Przyszłoroczny budżet na inwestycje drogowe w Radomiu wyniesie niecałe 43 mlnzł. Aby zrealizować zaplanowane osiem dużych inwestycji, niezbędne jestwsparcie finansowe z Unii Europejskiej na jakie liczy miasto.

 

Zdążymy na Euro 2012?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012 zbliżają się wielkimi krokami.Pozostało jedynie 1613 dni. Do tego czasu musimy przygotować całąniezbędną infrastrukturę. Dobrze wiedzą o tym drogowcy, którzyrealizują plan budowy dróg i autostrad na lata 2008-2012. Czy jednak udasię zdążyć z budową wszystkich dróg?

 

Gdańskie drogi a EURO 2012

Jednym z kluczowych elementów organizacji rozgrywek EURO 2012 w Gdańskujest rozbudowa i modernizacja połączeń drogowych. Kolejne etapy zaawansowaniaprac nad rozbudową układu drogowego są na bieżąco konsultowane z UEFA,która wymaga przede wszystkim jednego dwujezdniowego połączenia centrummiasta z obwodnicą. Rolę tę spełniać będzie Trasa W-Z. Bezpośredni dojazddo stadionu zapewni natomiast niedawno zmodernizowana ul. Marynarki Polskiej.

 

Remont drogi z Łodzi do Konstantynowa

W poniedziałek (28 lipca) rozpoczęła się przebudowa drogiwojewódzkiej nr 710 z Łodzi do Konstantynowa Łódzkiego.Inwestycja potrwa do 2010 roku. Przewidywane koszty przebudowy drogi wynosząokoło 16,5 mln. zł. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Slowackiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017