Wyszukiwałeś:

Trasa X

Srednicowa X

Toruniu X

. Znaleziono 30 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Srednicowa w Toruniu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Na nowe drogi w Toruniu

Toruńscy radni podjęli uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązańfinansowych na budowę dwóch dróg o strategicznym znaczeniu dlaTorunia. Dotyczy to odcinka od ul. Grudziądzkiej do Szosy Chełmińskiej,który jest częścią Trasy Średnicowej Północnej oraz fragmentuTrasy Staromostowej - od Węzła Kluczyki do Trasy Średnicowej Podgórza.Obydwie ulice są odcinkami tzw. głównego szkieletowego układudrogowego miasta.

 

Sondaż dla Trasy Średnicowej Północnej w Toruniu

W związku z planowaną w latach 2009-2011 realizacją budowy Trasy ŚrednicowejPółnocnej w Toruniu Miejski Zarząd Dróg zlecił przeprowadzeniebadań ankietowych w ramach konsultacji społecznych. Celem sondażu jestpoznanie opinii mieszkańców osiedla Chełmińskiego i Mokrego na temattej inwestycji.

 

TAK dla toruńskiej średnicówki

Dobra wiadomość dla kierowców, którzy stoją w korkach chcącprzedostać się ze wschodniej do zachodniej części Torunia i naodwrót. Już niebawem ogłoszony zostanie przetarg na budowę pierwszegoodcinka Trasy Średnicowej Północnej, który połączy ulicęGrudziądzką z Szosa Chełmińską.

 

Dobre wieści dla Trasy Średnicowej w Toruniu

Po 20 miesiącach oczekiwań do Torunia napłynęły pozytywne wiadomości,potwierdzające prawidłowe przygotowanie inwestycji – budowy TrasyŚrednicowej. Utrzymanie w mocy decyzji środowiskowej daje Toruniowi nadzieję,że zrealizowana zostanie inwestycja,  która  już w tej chwilijest niezbędna , by odciążyć istniejący miejski układ komunikacyjny miastai usprawnić połączenia międzyosiedlowe.

 

Toruń: Skanska zbuduje Trasę Średnicową Północną

Miejski Zarząd Dróg rozstrzygnął przetarg na budowę pierwszegoodcinka Trasy Średnicowej Północnej, który połączy ulicęGrudziądzką z Szosą Chełmińską. Wykonawcą inwestycji będzie firmaSkanska, która swoje prace wyceniła na 35,5 mln złotych. Na realizacjęzadania firma będzie miała 14 miesięcy od momentu podpisania umowy. Jeśliżadna z pozostałych 9 firm biorących udział w postepowaniu nie złożyodwołania na rozstrzygnięcie przetargu, umowa na roboty zostanie zawarta wgrudniu tego roku. 

 

Krok do umowy na budowę Trasy Średnicowej w Toruniu

Toruńscy drogowcy mogą zawierać umowę na budowę Trasy ŚrednicowejPółnocnej. Krajowa Izba Odwoławcza w Warszawie nie uznała odwołaniadotyczącego wyników przetargu, złożonego przez firmę Eurovia POLSKAS.A.

 

W Toruniu powstaje Trasa Średnicowa Północna

Trwa budowa Trasy średnicowej Północnej w Toruniu. Roboty sąrealizowane w kilku miejscach i mają różny charakter i stopieńzaawansowania.

 

Toruń: Na Średnicówce praca wre

Dodatnie temperatury sprawiły, że wznowiono prace drogowe przy budowie I etapuTrasy Średnicowej Północnej w Toruniu. Obecnie ich największakoncentracja jest na ulicy Legionów i na Szosie Chełmińskiej.

 

Ostatnie warstwy na Średnicowej w Toruniu

I etap Trasy Średnicowej Północnej w Toruniu to prawiepółtorakilometrowej długości odcinek od ul. Grudziądzkiej do SzosyChełmińskiej, obejmuje budowę dwóch jezdni, każda po dwa pasy ruchu zposzerzeniami na dodatkowe pasy ruchu w obrębie skrzyżowań. Układająostatnią warstwę masy, malują oznakowanie poziome , humusują - prace weszływ końcowa fazę.

 

Startuje II etap Trasy średnicowej w Toruniu

Skanska zajmie się budową II etapu Trasy Średnicowej Północnej wToruniu. Inwestycja obejmuje odcinek od trasy mostowej w osi ul. Wschodniej doul. Grudziądzkiej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Srednicowa w Toruniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017