Wyszukiwałeś:

Trasa X

Srednicowa X

Toruniu X

. Znaleziono 7 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Srednicowa w Toruniu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Drogowy boom w Toruniu!

Miasto Kopernika przeżywa prawdziwy boom inwestycji drogowych. Remontowane sąprawie wszystkie trasy wylotowe. A co najważniejsze, w tym tygodniu otwartazostanie południowa obwodnica Torunia - największa z realizowanych dotychczasinwestycji.

 

Średnicówka i Droga Łąkowa - trasy obwodowe Grudziądza

Nie ma już żadnych przeszkód formalnych, aby rozpocząć największą whistorii Grudziądza inwestycję miejską, czyli budowę I etapu TrasyŚrednicowej. Sąd arbitrażowy w Warszawie umorzył postępowanie odwoławczeod decyzji o wyborze najkorzystniejszej oferty na budowę"Średnicówki".

 

Nie jeden a dwa

Receptą na uniknięcie w przyszłości paraliżu komunikacyjnego w Toruniuinwestycje drogowe, przede wszystkim dwa mosty i trasa średnicowa - takie sąwyniki badań przeprowadzonych przez bydgoską ATR.

 

Uwaga na prace drogowe w Toruniu

W kilku miejscach Torunia prowadzone są obecnie remontowe prace drogowe lubtorowe, w związku z którymi wprowadzone zostały zmiany w organizacjiruchu – informuje Urząd Miasta w Toruniu.

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

Na nowe drogi w Toruniu

Toruńscy radni podjęli uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązańfinansowych na budowę dwóch dróg o strategicznym znaczeniu dlaTorunia. Dotyczy to odcinka od ul. Grudziądzkiej do Szosy Chełmińskiej,który jest częścią Trasy Średnicowej Północnej oraz fragmentuTrasy Staromostowej - od Węzła Kluczyki do Trasy Średnicowej Podgórza.Obydwie ulice są odcinkami tzw. głównego szkieletowego układudrogowego miasta.

 

Sondaż dla Trasy Średnicowej Północnej w Toruniu

W związku z planowaną w latach 2009-2011 realizacją budowy Trasy ŚrednicowejPółnocnej w Toruniu Miejski Zarząd Dróg zlecił przeprowadzeniebadań ankietowych w ramach konsultacji społecznych. Celem sondażu jestpoznanie opinii mieszkańców osiedla Chełmińskiego i Mokrego na temattej inwestycji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Srednicowa w Toruniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017