Wyszukiwałeś:

Trasa X

Sucharskiego X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Sucharskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Trasa Sucharskiego ciąg dalszy, trudniejszy

Porozumienie o wspólnych działaniach na rzecz budowy Trasy Sucharskiegopodpisali Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Prezes Zarządu MorskiegoPortu Gdańsk Stanisław Cora. Dzięki temu rozpoczęcie budowy tej nowoczesneji niezbędnej dla Gdańska, Pomorza i Polski drogi stanie się możliwe już zadwa lata.

 

Szansa na Trasę Sucharskiego

Jest szansa, że projekt budowy Trasy Sucharskiego w Gdańsku powróci naministerialną listę najważniejszych inwestycji dla kraju.

 

Trasa Sucharskiego wróciła „na listę”

Rada Ministrów przywróciła Trasę Sucharskiego na listęinwestycji finansowanych przez UE. Nie potwierdziły się przy tym pogłoski,że gdański projekt zostanie wpisany na listę rezerwową. Budowa 8 kmdwujezdniowej trasy wyniesie około 850 mln zł.

 

Południowa Obwodnica Gdańska

Jest decyzja lokalizacyjna dla budowy Południowej Obwodnicy Miasta Gdańska,jednej z najważniejszych inwestycji drogowych w regionie. Całkowita długośćpołudniowego obejścia miasta to ponad 19 km i wyniesie około 750-900 mln zł.Trasa przebiegać będzie przez tereny gmin: Gdańsk, Kolbudy, Pruszcz Gdańskii Cedry Wielkie.

 

Prace drogowe w Gdańsku nabierają kształtów

Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznych prace remontowe na PodwaluGrodzkim, Węźle Hucisko i Wałach Jagiellońskich w Gdańsku posuwają sięszybko do przodu.

 

Gdańsk: Więcej pieniędzy na Trasę Sucharskiego?

W 2007 roku na budowę Trasy Sucharskiego rząd planował przeznaczyć 200 mlneuro, jednak teraz jest szansa na większy budżet. Ministerstwo Infrastrukturychce przeznaczyć na ten cel 350 mln, jednak decyzja należy do Ministerstwarozwoju Regionalnego.

 

Gdańsk: Umowa na projekt Trasy Sucharskiego

Urząd Miejski w Gdańsku poinformował o podpisaniu umowy na opracowaniedokumentacji projektowej dla planowanej Trasy Sucharskiego. Największainwestycja infrastrukturalna w Gdańsku ma połączyć Obwodnicę Południową zgdańskim portem.

 

Skierniewice: Już niedługo ruszy budowa obwodnicy

Już w tym roku ma się rozpocząć budowa pierwszego odcinka zachodniejobwodnicy Skierniewic od ul. Skłodowskiej do Nowobielańskiej. Cała trasa mamieć docelowo 7 km długości i połączy ul. Łódzką i Skłodowskiej,które znajdują się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 705.

 

Gdańskie drogi a EURO 2012

Jednym z kluczowych elementów organizacji rozgrywek EURO 2012 w Gdańskujest rozbudowa i modernizacja połączeń drogowych. Kolejne etapy zaawansowaniaprac nad rozbudową układu drogowego są na bieżąco konsultowane z UEFA,która wymaga przede wszystkim jednego dwujezdniowego połączenia centrummiasta z obwodnicą. Rolę tę spełniać będzie Trasa W-Z. Bezpośredni dojazddo stadionu zapewni natomiast niedawno zmodernizowana ul. Marynarki Polskiej.

 

Gdańsk zaczyna odliczać dni do obwodnicy

Wreszcie podpisano umowę na budowę S7 Obwodnicy Południowej Gdańska. Nowatrasa ma zrewolucjonizować system komunikacyjny w Gdańsku i okolicach.Poprawę obsługi komunikacyjnej terenów aglomeracji odczują nie tylkokierujący, ale także mieszkańcy miasta. Według prognoz ruchu nowa drogaspowoduje, że ze śródmieścia Gdańska zniknie 12-14 tys.pojazdów na dobę, w tym najbardziej uciążliwy ruch ciężarowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Sucharskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017