Wyszukiwałeś:

Trasa X

Sucharskiego X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trasa Sucharskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Wątek na forum: Gdańsk: Umowa na projekt Trasy Sucharskiego

No zobaczymy, czy się wyrobią na 2012. Obwodnica południowa miała się zacząć w 2008, zacznie się podobno za rok. Z Trasy Sucharskiego na razie jest tylko most wantowy, a zostaje jeszcze tunel... może się wyrobimy do 2020:) ~osskaa

 

Trasa Sucharskiego ciąg dalszy, trudniejszy

Porozumienie o wspólnych działaniach na rzecz budowy Trasy Sucharskiegopodpisali Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Prezes Zarządu MorskiegoPortu Gdańsk Stanisław Cora. Dzięki temu rozpoczęcie budowy tej nowoczesneji niezbędnej dla Gdańska, Pomorza i Polski drogi stanie się możliwe już zadwa lata.

 

Szansa na Trasę Sucharskiego

Jest szansa, że projekt budowy Trasy Sucharskiego w Gdańsku powróci naministerialną listę najważniejszych inwestycji dla kraju.

 

Trasa Sucharskiego wróciła „na listę”

Rada Ministrów przywróciła Trasę Sucharskiego na listęinwestycji finansowanych przez UE. Nie potwierdziły się przy tym pogłoski,że gdański projekt zostanie wpisany na listę rezerwową. Budowa 8 kmdwujezdniowej trasy wyniesie około 850 mln zł.

 

Gdańsk: Więcej pieniędzy na Trasę Sucharskiego?

W 2007 roku na budowę Trasy Sucharskiego rząd planował przeznaczyć 200 mlneuro, jednak teraz jest szansa na większy budżet. Ministerstwo Infrastrukturychce przeznaczyć na ten cel 350 mln, jednak decyzja należy do Ministerstwarozwoju Regionalnego.

 

Gdańsk: Umowa na projekt Trasy Sucharskiego

Urząd Miejski w Gdańsku poinformował o podpisaniu umowy na opracowaniedokumentacji projektowej dla planowanej Trasy Sucharskiego. Największainwestycja infrastrukturalna w Gdańsku ma połączyć Obwodnicę Południową zgdańskim portem.

 

Gdańsk: Kolejny krok w stronę Tras Słowackiego i Sucharskiego

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku wydała decyzje środowiskowedla Trasy Słowackiego i Trasy Sucharskiego. Zgoda wydana przez RDOŚ oznacza,że nie ma przeciwwskazań dla prowadzenia kolejnych etapów obuinwestycji. Teraz spółka Gdańskie Inwestycje Komunalne Euro 2012złoży wniosek do Wojewody Pomorskiego o zezwolenie na realizację inwestycjidrogowych.

 

III odcinek Trasy Sucharskiego po przebudowie

Z końcem czerwca zakończyły się roboty budowlane w ramach przedsięwzięcia„Połączenie dróg krajowych - Trasa Sucharskiego” naodcinku: węzeł Ku Ujściu – Terminal Promowy Westerplatte w Gdańsku.Wartość prac wyniosła 9,7 mln zł brutto, a ich realizacja trwała 3miesiące.

 

Pieniądze na Trasę Sucharskiego

Budowa Trasy Sucharskiego otrzymała dofinansowanie unijne. Koszt budowy trasywynosi 472,6 mln zł, a wysokość dofinansowania ponad 378 mln zł.

 

Gdańsk ma kolejny odcinek Trasy Sucharskiego

Oddano do ruchu kolejny odcinek Trasy Sucharskiego w Gdańsku. Prace budowlanena blisko 3 kilometrowym odcinku tej trasy realizowane były od czerwca 2011roku. Wartość inwestycji wyniosła ponad 180 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Trasa Sucharskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017