Wyszukiwałeś:

Trax

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trax

Spróbuj też wyszukać: bartkiewicz Mitsubishi Space Star chevrolet traxx

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Krasnale Chevroleta

W Stanach Zjednoczonych popularność małych samochodów ciągle wzrasta. Podużych sukcesach MINI, należącej do Toyoty marki Scion i pojawieniu sięwkrótce na rynku małych Smartów, również rodzimy Chevrolet planuje dodaćdo mini-koszyka swoje trzy grosze, a właściwie trzy modele.

 

Beat, Groove, Trax

Kilka dni temu informowaliśmy o planach Chevroleta przewidujących produkcjętrzech nowych modeli z segmentu aut mini. Teraz amerykańska marka będącaczęścią koncernu General Motors przedstawia pierwsze informacje i zdjęciakażdego z trzech maluchów: Beat, Groove i Trax.

 

Chevrolet w Kazachstanie

Samochody marki Chevrolet będą montowane przez partnera koncernu, firmę AziaAvto, a następnie sprzedawane w Kazachstanie. Trzy modele (Captiva, Epica,Lacetti) zostały właśnie zaprezentowane w stolicy tego kraju, Astanie.

 

Inteligentne systemy na polskich drogach

Szybki rozwój motoryzacji oraz poprawa warunków życiowychpowoduje, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat natężenie ruchu naeuropejskich drogach wzrośnie nawet o 50%. Dokładając do tego czołowemiejsce Polski w statystykach nieszczęśliwych wypadków drogowychpriorytetem staje się zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, odpowiedniainfrastruktura i koordynacja ruchu drogowego. Co ciekawe, kluczową rolę wrealizacji tych zadań odgrywają Inteligentne Systemy Transportowe, októrych powoli słychać i w naszym kraj

 

Chevrolet Beat do produkcji

Pamiętacie trzy małe modele koncepcyjne Chevroleta - Beat, Groove i Trax?Władze amerykańskiej marki zdecydowały, opierając się po części nawynikach przeprowadzonej ankiety, iż to Beat zostanie skierowany do produkcji.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Iskierka nadziei + [VIDEO]

Koncern General Motors mimo nienajlepszej kondycji próbuje wdrażać nowepomysły i szukać dla siebie miejsca tam gdzie sprzedaje się najwięcej aut,czyli w najmniejszych segmentach. Chevrolet Spark (z ang. iskra) jest naturalnymnastępcą Matiza i nadzieją na rozpalenie zainteresowania.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017