Wyszukiwałeś:

Trojmiasto

. Znaleziono 110 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Trojmiasto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 110 wszystkich):

Wątek na forum: Projekt dla obwodnicy północnej Trójmiasta

Jaki TUNEL? Przecież PółnObwTr będzie przedłużeniem obecnej Obwodnicy Zachodniej, która jest tak wyprofilowana, że pomiędzy jezdniami jest miejsce na estakadę nad ul. Morską, która będzie ciągnąć się nad torami i później już normalną trasą będzie prowadzić obok miejscowości Dębogórze-Wyb....

 

Obwodnica Trójmiasta

Wyremontowana w 2002 roku obwodnica Trójmiasta może poszczycić się wysokimpoziomem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jest ona częścią drogi ekspresowejS6 i na chwilę obecną jest jej jedyną wybudowaną częścią, która posiadastatus drogi ekspresowej.

 

Utrudnienia na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Od 24 maja wystąpią utrudnienia na drodze ekspresowej S6 – ObwodnicyTrójmiasta. Kolejne prace rozpoczną się przy budowie węzła Straszyn oraz przy przebudowie węzła Karczemki.

 

Nowe znaki na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Nietypowe znaki informujące kierowców o zalecanej odległości międzypojazdami zostały ustawione na S6 obwodnicy Trójmiasta w okolicachwęzła Wysoka. Skorzystano z modelu francuskiego zaadoptowanego do polskichrealiów.

 

Trzy warianty dla S7 Obwodnicy Metropolii Trójmiasta

Zakończyło się studium korytarzowe nowej drogi ekspresowej S7. Po analiziezostały wskazane trzy warianty do dalszych studiów w ramach StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego. Planowana obwodnica MetropoliiTrójmiejskiej będzie przebiegać po terenach przylegających doTrójmiasta od strony zachodniej. Nowa droga rozpoczyna się w węźleChwaszczyno na drodze ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej. Koniec trasypodłączony zostanie do węzła Straszyn -  skrzyżowaniu S6 ObwodnicyTrójmiasta i S7 Południowej Obwodnicy Gdańska.

 

Wątek na forum: Kasa do ręki czy lepiej bezgotówkowo?

Jaką formę rozliczania naprawy po wypadku preferujecie? Gotówkową czy bezgotówkową? Ja się skłaniam bardziej ku tej drugiej, ale szukam solidnego warsztatu w Trójmieście, który by się do tego nadał... Znacie? ~bolec

 

Wątek na forum: Gdzie w trojmiescie mozna nabyc dobre i tanie alu

Witam gdzie w trojmiescie moge dorwac jakies dobre i tanie alu ? Mietek89

 

Wątek na forum: Dobre sklepy z felgami - Trojmiasto.

Czesc szukam w trojmiescie sklepu z felgami, grunt zeby byly dobre i tanie. Jakies pomysly ? Micho987

 

Nawierzchnia Obwodnicy Trójmiasta w stanie dobrym i zadowalającym

Na najbardziej obciążonej ruchem drodze krajowej w województwiepomorskim Obwodnicy Trójmiasta zostały przeprowadzone badania stanunawierzchni. Ich wyniki wykazały, że 95,8 proc nawierzchni tej trasy jest wstanie dobry i zadowalającym.

 

Wątek na forum: Naprawa automatycznych skrzyń biegów - trójmiasto

Szukam fachowca od napraw automatycznych skrzyń biegów w trójmieście, bądź okolicy. Możecie mi kogoś zarekomendować? galicz

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017