Wyszukiwałeś:

Tucson

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Tucson

Spróbuj też wyszukać: tucson wymiary hyundai tucson sorento kia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Hyundai Tucson: Kolejny SUV

Kompaktowy SUV ma być raczej namiastką auta terenowego, znacznie lepiej maspisywać się na utwardzonych nawierzchniach, w ruchu miejskim. Propozycjątakiego auta jest Hyundai Tucson, który w tym roku dołączył do ofertykoreańskiego producenta.

 

Hyundai Tucson z nowym dieslem

Koreański Hyundai opracował do swojego offroad'owego modelu Tucson nowy silnikdiesla. Nowa, dwulitrowa jednostka ma moc 140 KM, a jej maksymalny momentobrotowy wynosi 305 Nm.

 

Tucsonem przez Afrykę

Wyprawa złożona z sześciu samochodów Hyundai Tucson CRDi 4x4 z sukcesempokonała transafrykańską trasę o długości 6.200 km, od OceanuAtlantyckiego do Oceanu Indyjskiego.

 

Tucson z mocniejszym dieslem

Od czerwcu bvr. oferta modelu Hyundai Tucson poszerzyła się o wersję z nowymsilnikiem diesla 2.0 VGT o mocy 140 KM, z 6 – stopniową skrzynią biegóworaz napędem na 4 koła.

 

Tucson z seryjnym ESP już w Polsce

W polskich salonach samochodowych pojawił się właśnie Hyundai Tucson,którego standardowe wyposażenie zostało wzbogacone o system ESP. Za wersję'Premium ESP', która dostępna będzie z ekonomicznym, 140-konnym silnikiemwysokoprężnym zapłacimy w promocji 113.900 zł.

 

Hyundai Tucson: Mocniejszy i z ESP

W 2006 roku Hyundai zajął drugie miejsce w europejskim segmencie SUV-ówustępując tylko Toyocie. Tak dobry wynik może i dziwi, ale jak sięprzyjrzymy ofercie Hyundaia w tej klasie - modelom Santa Fe i Tucson - naszezdziwienie powinno ustąpić.

 

Pakiet stylizacyjno-multimedialny w Tucsonie

W związku z hasłem Hyundaia, które brzmi "Jakość, pewność, inspiracja"producent zamierza wprowadzić nowe pakiety stylizacyjno-multimedialne dlawłaścicieli modelu Tucson. Odświeżą one nieco wizerunek tego auta.

 

Hyundai bardziej doceniany w Ameryce Północnej

Pięć modeli Hyundaia zdobyło tytuł „Najlepszej Oferty” (BestBet) według autorów przewodnika The Car Book 2008. Modele Accent,Elantra, Sonata, Tucson oraz Entourage uznano za spełniające wszelkie wymogibezpieczeństwa i osiągów, jakie stawia amerykański odbiorca.

 

Koreańskie bliźniaki

Terenowo-rekreacyjny Hyundai Tucson oraz Kia Sportage stanowią dowód,że niewielkie modyfikacje techniczne oraz celne pomysły handlowe w przypadkujednego z nich potrafią zróżnicować rynkowe losy tych bliźniaczychkonstrukcji.

 

Hyundai ix35 we Frankfurcie

Podczas zbliżającej się wystawy samochodowej we Frankfurcie Hyundaizaprezentuje nowego przedstawiciela segmentu kompaktowych SUV-ów. Hyundaiix35 będzie następcą modelu Tucson.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017