Wyszukiwałeś:

Turbo X

R X

. Znaleziono 160 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Turbo R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 160 wszystkich):

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche Cayenner>Turbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńr>dzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Nissan GT-R: Oficjalny rekord

Japońskie cudo techniki i inżynierii motoryzacyjnej może być terazr>oficjalnie nazywane jednym z najszybszych samochodów dopuszczonych dor>ruchu ulicznego. Na sławnym torze Nurburgring Nissan GT-R uzyskał czas 7 minutr>29 sekund. Lepszy jest tylko Pagani Zonda F.

 

Nowe Cayenne Turbo S od Porsche

Porsche AG rozszerza swoją trzecią serię modeli o Cayenne Turbo S. Tor>najmocniejsze Cayenne z silnikiem V8 o pojemności 4,8 litra z doładowaniemr>biturbo uzyskuje moc 550 KM (404 kW).

 

Więcej mocy dla Nissana GT-R

Zaledwie rok po wprowadzeniu modelu GT-R do sprzedaży w Japonii i sześćr>miesięcy po prezentacji w USA, Nissan wprowadził pewne zmiany w swoimr>sportowym supersamochodzie.

 

Nissan GT-R z jadem Cobry

Nissan GT-R to wyjątkowy samochód. Jest o połowę tańszy od Porscher>911 Turbo, a jednak wygrywa z niemieckim supersamochodem na torze Nurburgring. Ar>teraz jest dostępny z pakietem, który jeszcze drastyczniej potęgujer>jego osiągi.

 

820 koni dzięki turbo

Amerykańska firma South Side Performance znana przede wszystkim z dokonańr>tuningowych stworzyła specjalny zestaw, który podnosi niebagatelną jużr>moc Nissana GT-R. Według zapewnień po zamontowaniu zestawu, pod maskąr>japońskiego auta pojawi się 820 koni mechanicznych.

 

Nissan nie kłamał, GT-R jest szybszy od 911-tki

Druga runda starcia pomiędzy Nissanem GT-R i Porsche 911 Turbo ponownier>zakończyła się zwycięstwem japońskiego modelu. Po zanotowaniu lepszegor>czasu na północnej pętli toru Nuerburgring, sportowiec Nissana okazałr>się szybszy w jazdach testowych zorganizowanych przez niemiecki magazynu Autor>Bild.

 

Oto nowe Porsche 911 Turbo

Nowe Porsche 911 Turbo już jest. Przynajmniej na zdjęciach bo do momentur>pojawienia się w salonach pozostało jeszcze trochę czasu. Auto zostanier>oficjalnie pokazane publiczności podczas targów we Frankfurcie, ale myr>mamy już pierwsze szczegóły.

 

Porsche 911 Turbo znów czaruje

Porsche wprowadza nowy model na pierwszą pozycję listy swoich seryjnychr>samochodów sportowych. Nowe Porsche 911 Turbo zostało zarównor>zmodernizowane pod względem technologicznym, jaki i odświeżone stylistycznie.

 

Turbo-dylemat

Turbosprężarka w samochodzie to teraz niemal codzienność. Przez latar>przyzwyczailiśmy się do turbodoładowanych silników diesla, teraz nier>dziwią już małe jednostki benzynowe wspomagane przez turbo. Jednak elementr>ten wymaga szczególnego traktowania, a nie każdy o tym wie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Turbo R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017