Wyszukiwałeś:

Turbo X

R X

. Znaleziono 787 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Turbo R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 787 wszystkich):

Porsche 911 Turbo: Moc ciśnienia

Topowy model producenta super-sportowych samochodów Porsche 911 Turbo dysponujer>jeszcze większą mocą. Szósta generacja auta zostanie zaprezentowana nar>Salonie Samochodowym w Genewie, zaś debiut rynkowy przewidziano na czerwiecr>2006 roku.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche Cayenner>Turbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńr>dzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Nowe Cayenne Turbo S od Porsche

Porsche AG rozszerza swoją trzecią serię modeli o Cayenne Turbo S. Tor>najmocniejsze Cayenne z silnikiem V8 o pojemności 4,8 litra z doładowaniemr>biturbo uzyskuje moc 550 KM (404 kW).

 

Nissan nie kłamał, GT-R jest szybszy od 911-tki

Druga runda starcia pomiędzy Nissanem GT-R i Porsche 911 Turbo ponownier>zakończyła się zwycięstwem japońskiego modelu. Po zanotowaniu lepszegor>czasu na północnej pętli toru Nuerburgring, sportowiec Nissana okazałr>się szybszy w jazdach testowych zorganizowanych przez niemiecki magazynu Autor>Bild.

 

Bentley Turbo R powraca!

Od dłuższego czasu krążą pogłoski o tym, że legendarna luksusowa markar>Bentley zamierza przywrócić do życia model Turbo R.

 

Turbo - ekstra oddech dla silnika

W latach 70-tych ubiegłego wieku świat motoryzacji uległ nowej modzie,r>którą ukształtowało pięć liter. Słowo "Turbo" -r>wypowiadane z ust entuzjastów samochodów niosło za sobą emocje,r>siłę i nowoczesność. Mimo, że od czasu pojawieniu się na rynku takich autr>jak BMW 2002 ti, Porsche 911 czy Renault 5 minęło wiele lat, koncepcjar>doładowywania silnika spalinowego dodatkową dawką sprężonego powietrza nier>upadła. Wręcz przeciwnie, ma się doskonale. A za sprawą tzw. downsizingu,r>czeka ją świetlana przyszłość.

 

Porsche 911 Turbo dołącza do gamy

Niemiecki producent sportowych aut przedstawił najnowsze dziecko, którer>narodziło się w ciemnych zakątkach fabryki w Zuffenhausen. Porsche mar>zaszczyt przedstawić wzmocnione 911 Turbo oraz Turbo S.

 

Nowe Porsche 911 Turbo kabriolet w L.A.

Producent samochodów sportowych z Zuffenhausen na targach w Los Angelesr>zaprezentuje najnowsza wersję 911, model 911 Turbo Cabriolet.

 

Nowe turbo od Hondy

Wystawa w Tokio nie jest tylko miejscem premier najnowszych modelir>samochodów. Przy okazji największych targów motoryzacyjnych wr>Kraju Kwitnącej Wiśni Honda zaprezentowała nową rodzinę turbodoładowanychr>jednostek benzynowych VTEC Turbo.

 

Volkswagen Golf R kontra Peugeot RCZ R

Podejdź bliżej, bo sport będzie podgrzewał emocje. Podejdź bliżej, gdzier>inżynieria pokaże swoją najlepszą stronę. Podejdź bliżej, bo francuskir>lew chce zaatakować niemiecką bestię. Podejdź bliżej do miejsca, wr>którym sport sprowadzony został do jednej litery - R.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Turbo R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018