Wyszukiwałeś:

Twingo X

GT X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Twingo GT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Nowe Twingo ujawnia się

Reporterom zagranicznego magazynu Auto Express udało się dotrzeć doświeżych informacji na temat nowego hatchbacka francuskiej produkcji, RenaultTwingo. Samochód jest obecnie w ostatniej fazie testów przeprowadzanych natamtejszych drogach.

 

Twingo: Teraz w Genewie, w sprzedaży na jesień

Grupa Renault zajmująca mocną pozycję na rynku małych samochodów,sprzedała ponad 2,4 mln Twingo od chwili wprowadzenia tego modelu na rynek wkwietniu 1993. Nowe Twingo, które wejdzie do sprzedaży w czerwcu 2007,wpisuje się w ramy Kontraktu Renault 2009, zakładającego pojawienie się 26nowych produktów, w tym 13 przeznaczonych dla nowych grup docelowych.

 

Renault Twingo GT-R we Frankfurcie

Niemiecka firma tunerska Elia zaprezentuje we Frankfurcie model Twingo GT-R,zbudowany w oparciu o nowe Renault Twingo GT. Moc małego Francuza ma wynieśćokoło 130-140 KM.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościrynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusoraz Clio Grandtour (kombi).

 

Będzie Twingo RS

Na wystawie w Genewie Renault zaprezentuje małe Twingo w sportowej odmianie RS.Mały hot-hatch dysponować będzie 1,6-litrowym silnikiem o mocy 133 konimechanicznych.

 

Renault Twingo GT: Zadziorny maluch

Małe auto ma dobrze radzić sobie w miejskiej dżungli, pozwolić zaparkowaćna skrawku wolnego miejsca, ma też niewiele spalać i oczywiście niewielekosztować. To oczywistość. Czy jednak jego zaletą mogą być także osiągioraz przestronne wnętrze? Przed takim wyzwaniem staje właśnie Renault TwingoGT.

 

Nauka jazdy Twingo RS

Usportowione Renault Twingo RS niebawem wejdzie na europejski rynek. Wprawdzienie będzie to samochód wyścigowy, ale dość duża moc na jedną oś(133KM) przy jego gabarytach brzmią już poważnie. Renault zamierzaprzygotować system szkoleń dla kierowców, którzy chcąwyciągnąć z tego auta maksimum zabawy.

 

Małe i szybkie Renault

Renault rozszerza gamę swoich sportowych wersji RS o małe Twingo. Już odwrześnia, na początku na rynku francuskim, dostępny będzie 133-konne TwingoRenault Sport.

 

Mały, francuski kabriolecik

To już potwierdzone. Jak donosi Auto Express Renault zamierza wprowadzić narynek całkowicie nowy samochód. Pod koniec tego roku zadebiutujemalutkie Twingo CC.

 

Gordini powraca

Jeśli wersje RS modeli Twingo i Clio to dla Ciebie za mało, jużwkrótce w ofercie Renault znajdziesz coś odpowiedniejszego. Francuskikoncern wprowadzi bowiem do sprzedaży jeszcze bardziej sportowe odmiany tychaut sygnowane marką Gordini.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Twingo GT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017