Wyszukiwałeś:

Twingo X

RS X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Twingo RS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Sportowy maluch od Renault

Model, którego debiut rynkowy był owiany jak dotąd nutką niepewności,ostatecznie pojawi się na rynku. Renault zamierza dodać do zestawienia swoichaut sportową wersję nadchodzącej generacji Twingo już na początku 2008roku.

 

Będzie Twingo RS

Na wystawie w Genewie Renault zaprezentuje małe Twingo w sportowej odmianie RS.Mały hot-hatch dysponować będzie 1,6-litrowym silnikiem o mocy 133 konimechanicznych.

 

Noce i Dnie w Renault Twingo

Saga rodzinna Twingo została wzbogacona o nową serię – Twingo Night& Day. Od teraz w ofercie tego najmniejszego reprezentanta francuskiegoproducenta znajdują się dwie nowe wersje kolorosytyczne - perłowej czerni dlafanów nocy i alpejskiej bieli dla tych, co muszą być na czasie.

 

Nauka jazdy Twingo RS

Usportowione Renault Twingo RS niebawem wejdzie na europejski rynek. Wprawdzienie będzie to samochód wyścigowy, ale dość duża moc na jedną oś(133KM) przy jego gabarytach brzmią już poważnie. Renault zamierzaprzygotować system szkoleń dla kierowców, którzy chcąwyciągnąć z tego auta maksimum zabawy.

 

Małe i szybkie Renault

Renault rozszerza gamę swoich sportowych wersji RS o małe Twingo. Już odwrześnia, na początku na rynku francuskim, dostępny będzie 133-konne TwingoRenault Sport.

 

Mały, francuski kabriolecik

To już potwierdzone. Jak donosi Auto Express Renault zamierza wprowadzić narynek całkowicie nowy samochód. Pod koniec tego roku zadebiutujemalutkie Twingo CC.

 

Gordini powraca

Jeśli wersje RS modeli Twingo i Clio to dla Ciebie za mało, jużwkrótce w ofercie Renault znajdziesz coś odpowiedniejszego. Francuskikoncern wprowadzi bowiem do sprzedaży jeszcze bardziej sportowe odmiany tychaut sygnowane marką Gordini.

 

Oto Twingo Gordini

Choć nie jest wcale mocniejsza niż 133-konny Twingo RS, to jednak wersjaTwingo Gordini RS ma przyciągać klientów bardziej eleganckim wyglądemi lepszym wyposażeniem. Na ulicach auto pojawi się wiosną przyszłego roku.

 

Oto mały roadster Renault

Jeśli potrafisz sobie wyobrazić, jak by wyglądał Twingo CC, to już mniejwięcej będziesz wiedzieć, jak będzie wyglądał Renault Wind. Mały roadsterfrancuskiej marki zadebiutuje już w marcu na wystawie samochodowej w Genewie.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Twingo RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017