Wyszukiwałeś:

Twingo X

gt X

r X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Twingo gt r

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Renault Twingo GT-R we Frankfurcie

Niemiecka firma tunerska Elia zaprezentuje we Frankfurcie model Twingo GT-R,r>zbudowany w oparciu o nowe Renault Twingo GT. Moc małego Francuza ma wynieśćr>około 130-140 KM.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wr>motoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięr>wiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyr>oczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Cztery nowości Renault...

Rok 2008 ma należeć do Renault. Zagwarantować ma to spora liczba nowościr>rynkowych, jakie na ten rok przewidział francuski koncern. Na początek,r>niemalże od razu, aż cztery nowości - nowe Twingo, nowe Kangoo, Grand Modusr>oraz Clio Grandtour (kombi).

 

Będzie Twingo RS

Na wystawie w Genewie Renault zaprezentuje małe Twingo w sportowej odmianie RS.r>Mały hot-hatch dysponować będzie 1,6-litrowym silnikiem o mocy 133 konir>mechanicznych.

 

Renault Twingo GT: Zadziorny maluch

Małe auto ma dobrze radzić sobie w miejskiej dżungli, pozwolić zaparkowaćr>na skrawku wolnego miejsca, ma też niewiele spalać i oczywiście niewieler>kosztować. To oczywistość. Czy jednak jego zaletą mogą być także osiągir>oraz przestronne wnętrze? Przed takim wyzwaniem staje właśnie Renault Twingor>GT.

 

Nauka jazdy Twingo RS

Usportowione Renault Twingo RS niebawem wejdzie na europejski rynek. Wprawdzier>nie będzie to samochód wyścigowy, ale dość duża moc na jedną ośr>(133KM) przy jego gabarytach brzmią już poważnie. Renault zamierzar>przygotować system szkoleń dla kierowców, którzy chcąr>wyciągnąć z tego auta maksimum zabawy.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onr>będzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporor>obaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możer>lekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wr>ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Gordini powraca

Jeśli wersje RS modeli Twingo i Clio to dla Ciebie za mało, jużr>wkrótce w ofercie Renault znajdziesz coś odpowiedniejszego. Francuskir>koncern wprowadzi bowiem do sprzedaży jeszcze bardziej sportowe odmiany tychr>aut sygnowane marką Gordini.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byr>przyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąr>się w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnor>dotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Oto mały roadster Renault

Jeśli potrafisz sobie wyobrazić, jak by wyglądał Twingo CC, to już mniejr>więcej będziesz wiedzieć, jak będzie wyglądał Renault Wind. Mały roadsterr>francuskiej marki zadebiutuje już w marcu na wystawie samochodowej w Genewie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Twingo gt r".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017