Wyszukiwałeś:

Twingo

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Twingo

Spróbuj też wyszukać: twingo 1 2 twingo dekra twingo opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Nowe Twingo ujawnia się

Reporterom zagranicznego magazynu Auto Express udało się dotrzeć doświeżych informacji na temat nowego hatchbacka francuskiej produkcji, RenaultTwingo. Samochód jest obecnie w ostatniej fazie testów przeprowadzanych natamtejszych drogach.

 

Twingo: Teraz w Genewie, w sprzedaży na jesień

Grupa Renault zajmująca mocną pozycję na rynku małych samochodów,sprzedała ponad 2,4 mln Twingo od chwili wprowadzenia tego modelu na rynek wkwietniu 1993. Nowe Twingo, które wejdzie do sprzedaży w czerwcu 2007,wpisuje się w ramy Kontraktu Renault 2009, zakładającego pojawienie się 26nowych produktów, w tym 13 przeznaczonych dla nowych grup docelowych.

 

Nowe Twingo ze Słowenii

Renault podjęło ostateczną decyzję w sprawie miejsca produkcji nowejgeneracji modelu Twingo. Najmniejszy reprezentant francuskiej marki będziebudowany w słoweńskiej miejscowości Novo Mesto.

 

Renault Twingo GT-R we Frankfurcie

Niemiecka firma tunerska Elia zaprezentuje we Frankfurcie model Twingo GT-R,zbudowany w oparciu o nowe Renault Twingo GT. Moc małego Francuza ma wynieśćokoło 130-140 KM.

 

Będzie Twingo RS

Na wystawie w Genewie Renault zaprezentuje małe Twingo w sportowej odmianie RS.Mały hot-hatch dysponować będzie 1,6-litrowym silnikiem o mocy 133 konimechanicznych.

 

Renault Twingo GT: Zadziorny maluch

Małe auto ma dobrze radzić sobie w miejskiej dżungli, pozwolić zaparkowaćna skrawku wolnego miejsca, ma też niewiele spalać i oczywiście niewielekosztować. To oczywistość. Czy jednak jego zaletą mogą być także osiągioraz przestronne wnętrze? Przed takim wyzwaniem staje właśnie Renault TwingoGT.

 

Noce i Dnie w Renault Twingo

Saga rodzinna Twingo została wzbogacona o nową serię – Twingo Night& Day. Od teraz w ofercie tego najmniejszego reprezentanta francuskiegoproducenta znajdują się dwie nowe wersje kolorosytyczne - perłowej czerni dlafanów nocy i alpejskiej bieli dla tych, co muszą być na czasie.

 

Nauka jazdy Twingo RS

Usportowione Renault Twingo RS niebawem wejdzie na europejski rynek. Wprawdzienie będzie to samochód wyścigowy, ale dość duża moc na jedną oś(133KM) przy jego gabarytach brzmią już poważnie. Renault zamierzaprzygotować system szkoleń dla kierowców, którzy chcąwyciągnąć z tego auta maksimum zabawy.

 

Renault Twingo Rip Curl

Spory sukces limitowanej serii Renault Twingo Rip Curl spowodował, żerównież najnowsza wersja tego modelu będzie dostępna w tej specjalnejserii. Na polskim rynku kosztować będzie od 40.700 zł.

 

Oto Twingo Gordini

Choć nie jest wcale mocniejsza niż 133-konny Twingo RS, to jednak wersjaTwingo Gordini RS ma przyciągać klientów bardziej eleganckim wyglądemi lepszym wyposażeniem. Na ulicach auto pojawi się wiosną przyszłego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017