Wyszukiwałeś:

U X

Connect X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: U Connect

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Connect i Tourneo w Polsce

Po trzech latach od premiery Ford wprowadza na nasz rynek dwa modele dostawcze.Będą one rywalizować z obecnymi już na rynku o klientów indywidualnych iflotowych.

 

Caddy Maxi vs Ford Connect - pojedynek furgonów

Duża przestrzeń ładunkowa, niezłe właściwości jezdne, przyjemność zprowadzenia – to zalety, które gwarantują zarównoVolkswagen Caddy Maxi, jak i Ford Transit Connect. O przewadze tego pierwszegodecyduje dodatkowe pół metra długości oraz nowoczesna stylistyka.Connect jest jednak sporo tańszy i bardziej nadaje się do miasta.

 

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

"Dyskoteka" i Defender z chipem

Firma Unichip przygotowała zestaw, który z pewnością zadowoliwłaścicieli poprzedniej generacji Land Rovera Discovery 2 i Defendera TD5.

 

Audi A1 z dodatkową parą drzwi

Pięciodrzwiowe nadwozie ma zapewnić większą praktyczność i sprawić, żeprzychylniejszym okiem spojrzą na niego także rodziny. Czy jednak debiutującywłaśnie na naszym rynku Audi A1 Sportback ma szansę podbić serca polskichrodzin, czy jednak pozostanie jedynie w zasięgu nielicznych u nas"młodych, a bogatych".

 

Audi samo znajdzie stację benzynową

W ramach systemu Audi connect pojawi się już niebawem nowa uuga -"stop na tankowanie", która nie tylko pozwoli nam znaleźćnajbliższą stację benzynową, ale także powiadomi nas o poziomie cen naniej.

 

Chiński model najbezpieczniejszym autem 2013 roku!

Tego jeszcze nie było! Qoros 3 jest pierwszym modelem chińskiej produkcji,który zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tojednak nie wszystko. Spośród 32 przetestowanych modeli w minionychdwunastu miesiącach chiński kompakt okazał się najbezpieczniejszym modelem.Bezpieczniejszym od chociażby Mazdy 6, Lexusa IS czy Toyoty Auris.

 

Najmniejszy Tourneo wjeżdża do Polski

Ford Tourneo Courier uzupełnia gamę modeli Forda z rodziny Tourneo - TourneoConnect, Grand Tourneo Connect oraz Tourneo Custom. Najmniejszy w tej gamiemodel będzie oferowany na polskim rynku w cenie od 57 tys. zł.

 

Hakerzy przejmą twoje auto!

Większość nowych aut ma choćby najprostszy system multimedialny, składający się z nowoczesnego ekranu dotykowego i oprogramowania sterującego rozmaitymi funkcjami. Praktycznie każdy świeżo prezentowany model ma coś takiego w standardowym wyposażeniu, ale konsekwencje tego trendumogą być szokująco niebezpieczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "U Connect".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017