Wyszukiwałeś:

UEFA

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: UEFA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Ford i UEFA wciąż razem

Do 2009 roku została przedłużona trwająca już od 14 lat współpracapomiędzy firmą Ford a Europejską Unią Piłkarską (UEFA). W nadchodzącymsezonie podczas meczów reklamowamy będzie Ford S-MAX.

 

Ford Focus Coupe-Cabriolet

Na wystawie samochodowej w Genewie amerykański Ford zaprezentuje kolejnąwersję nadwoziową nowego Forda Focusa. Tym razem będzie to Coupe-Cabriolet.

 

Kia i piłka nożna

O tym, iż piłka nożna, jako najpopularniejsza na całym świecie dyscyplinasportowa, jest doskonałym sposobem do promowania własnych produktów, chybanajlepiej wiedzą w koncernie Hyundai-Kia. Obie marki będą razem oficjalnymsponsorem Mistrzostw Europy w 2008 roku.

 

Kia Motors oficjalnym dostawcą samochodów podczas EURO 2008

Firma KIA Motors Corporation, jako Partner UEFA EUROTOP i oficjalny dostawca samochodów dla UEFA EURO 2008 w Austrii i Szwajcarii – udostępni263 samochody osobowe autokary celem zapewnienia sprawnego transportu dlauczestników tej imprezy.

 

Kia na Euro 2008

Kia Motors Corporation, będąca partnerem UEFA, będzie oficjalnym dostawcąsamochodów podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłcenożnej, które odbędą się w Austrii i Szwajcarii.

 

EURO 2008 startuje samochodami Hyundaia

Hyundai jako oficjalny partner UEFA zapewnia flotę 265 samochodów ivanów do użytku podczas Mistrzostw EURO 2008.

 

GDDKiA: kluczowe odcinki A2 i A4 przed EURO 2012

Kluczowe, planowane dzisiaj odcinki tras A2 i A4 będą gotowenajpóźniej w maju 2012 roku, tak aby kibice jadący na MistrzostwaEuropy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 mogli z nich w pełni korzystać –obiecuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Gdańskie drogi a EURO 2012

Jednym z kluczowych elementów organizacji rozgrywek EURO 2012 w Gdańskujest rozbudowa i modernizacja połączeń drogowych. Kolejne etapy zaawansowaniaprac nad rozbudową układu drogowego są na bieżąco konsultowane z UEFA,która wymaga przede wszystkim jednego dwujezdniowego połączenia centrummiasta z obwodnicą. Rolę tę spełniać będzie Trasa W-Z. Bezpośredni dojazddo stadionu zapewni natomiast niedawno zmodernizowana ul. Marynarki Polskiej.

 

Piłkarski Seat

Seat został wyłącznym Sponsorem Prezentującym nowej Europejskiej Ligi UEFA.Trzyletnia umowa wygasa z końcem sezonu piłkarskiego 2011/2012.

 

Hyundai podwiezie Platiniego

Hyundai Motor Poland aktywnie wspiera oficjalną wizytę przedstawicieli UEFA wPolsce, którzy odwiedzają nasz kraj w ramach losowania grup eliminacjipiłkarskich mistrzostw Europy w 2012 r. Firma dostarczy flotęsamochodów, które zostaną wykorzystane do obsługi transportowejgości podczas ich pobytu w Warszawie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017