Wyszukiwałeś:

UOKiK

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: UOKiK

Spróbuj też wyszukać: uokik opel agila klamki samochodowe zewnętrzne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

UOKiK: Paliwo coraz gorszej jakości

Ponad 6 proc. stacji benzynowych w Polsce sprzedaje paliwo niewłaściwejjakości - wynika z kontroli przeprowadzonych w 2005 roku przez podległąPrezesowi UOKiK Inspekcję Handlową.

 

Awaria mocowania pasów w Renault Scenic

Wadliwe mocowanie pasów bezpieczeństwa w samochodach Renault Scenic możestwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia konsumentów - poinformował PrezesaUOKiK producent. Na polski rynek trafiło blisko 6 tysięcy takich aut.

 

Możliwy pożar silników w Oplu

W wybranych modelach aut Opel Vectra C oraz Signum mogą wystąpić wadyniebezpieczne dla życia i zdrowia konsumentów - poinformował PrezesaUOKiK producent. Na polski rynek trafiło ponad 1400 takich aut.

 

Toyota: Wady w Corolli, Avensis i Prius

W wybranych modelach aut Toyota Avensis, Corolla i Prius mogą wystąpić wadyukładu kierowniczego - poinformował Prezesa UOKiK przedstawiciel producenta.Na polski rynek trafiło prawie 9000 takich aut.

 

Płonący tempomat Forda

Komisja Europejska poinformowała kilka dni temu Prezesa Urzędu OchronyKonkurencji i Konsumentów o zagrożeniu, jakie powodować mogą wybrane modeleprodukowane przez markę Ford. Za oceanem akcją objętych zostało już ponad5,7 milionów samochodów.

 

Opłaty na A-2 zgodne z prawem

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował o umorzeniupostępowania w sprawie pobierania pełnej opłaty podczas remontu nawierzchnina autostradzie A-2. Według UOKiK spółka Autostrada Wielkopolska nienaruszyła prawa.

 

Uważaj, jaką szkołę jazdy wybierasz!

Już sam kurs nauki jazdy oraz egzamin końcowy na prawo jazdy mogą przynieśćsporo nerwów. Do tego dochodzą całkiem niemałe koszty. Niezwykleistotny jest także wybór odpowiedniej szkoły jazdy. I nie chodzi tutylko o to, że niektóre szkolą lepiej, inne gorzej, ale równieżo to, że niektóre naruszają prawa kursantów.

 

UOKiK: Wadliwe pasy w Toyocie Yaris

Toyota Motor Poland powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre samochody modelu Yaris wyprodukowane od13 czerwca 2005 do 9 kwietnia 2007 w Japonii oraz od 7 listopada 2005 do 17kwietnia 2007 we Francji, mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

 

Wyciek w Pandzie

Fiat Auto Poland S.A. powiadomił UOKiK, że niektóre modele Panda zsilnikiem 1.3 Mjet o mocy 70 KM, wyprodukowane w okresie od 18 marca do 9 maja2009 r., mogą nie być bezpieczne dla użytkowników.

 

UOKiK zgadza się na spółkę Daimler/Kamaz

Utworzenie wspólnego przedsiębiorstwa przez spółki Daimler iKamaz nie naruszą konkurencji na terenie Polski - uznała prezes UrzęduOchrony Konkurencji i Konsumentów i wydała zgodę na przeprowadzenietransakcji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017