Wyszukiwałeś:

USA

. Znaleziono 411 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: USA

Spróbuj też wyszukać: civic econoline kolisko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 411 wszystkich):

Fabryka Kia w USA w 2009

Zgodnie z zapowiedziami, firma Kia Motors przedstawiła plany dotyczącepierwszej swojej fabryki na terenie USA. Cele, jakie stawia przed sobąkoreański producent na najbliższe lata, są bardzo ambitne.

 

Opel Vectra kombi do USA

Należąca do koncernu General Motors, marka Saturn chce wprowadzić na rynekStanów Zjednoczonych model Opel Vectra w wersji kombi. Jak donosi serwisbranżowy "Auto Motor und Sport" od 2008 roku rocznie do USA ma byćeksportowanych około 50 tys. egzemplarzy pięciodrzwiowej Vectry.

 

Fabryka Kia także w USA

Wczoraj informowaliśmy o uruchomieniu już w listopadzie produkcji w fabryceKia w słowackiej Żylinie. To jednak nie jedyna inwestycja koreańskiegokoncernu. W ubiegłym tygodniu ruszyła budowa pierwszej fabryki w USA.

 

Z Ameryki do Polski przez Niemcy

Ministerstwo Infrastruktury pracuje nad projektem ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu, w którym znajdą się przepisy wprowadzającesięgające nawet 5 tys. euro opłaty za homologację samochodówsprowadzanych np. z USA i z innych krajów spoza UE.

 

Fordy dla Europy z USA

Według doniesień prasowych Ford zamierza przenieść część swojejeuropejskiej produkcji do Stanów Zjednoczonych. Jak informuje Wall StreetJournal (WSJ) już niebawem niektóre fabryki za Oceanem zostanądostosowane do wymagań produkcyjnych europejskich modeli.

 

Rynek w USA mocno kuleje

Pozostawało tylko kwestią czasu kiedy kryzys finansowy pustoszący kasywielkich banków w Stanach Zjednoczonych odbije się na tamtejszym rynkumotoryzacyjnym. Na pierwsze sygnały nie trzeba było długo czekać. Wewrześniu br. sprzedaż nowych samochodów w USA spadła po raz pierwszyod bardzo długiego czasu poniżej jednego miliona.

 

Volkswagen rozbudowuje się w Rosji i USA

Niemiecki Volkswagen systematycznie powiększa liczbę swoich fabryk. Koncernjuż rozpoczął budowę nowej fabryki w USA, a jeszcze w tym roku poszerzygamę montowanych modeli w Rosji.

 

Jest zgoda na alians Chryslera i Fiata

Po odwołaniach przeciwników tej transakcji jest w końcu ostatecznazgoda Sądu Najwyższego USA na sprzedaż akcji amerykańskiego koncernuFiatowi. Nowa spółka o nazwie Chrysler Group LCC może rozpocząćnatychmiast działania operacyjne.

 

Diesle w Ameryce coraz popularniejsze

Silniki wysokoprężne zyskują coraz większą uwagę klientów AmerycePółnocnej. Czy to oznacza kolejny zwrot USA w stronę oszczędniejszychjednostek napędowych?

 

USA: Tak źle nie było od blisko 30 lat

Rok 2009 ponownie utwierdził w przekonaniu, że branża motoryzacyjna w StanachZjednoczonych ciągle odczuwa skutki kryzysu gospodarczego. Tylko Subaru iHyundai zdołały poprawić wyniki sprzedaży względem roku 2008.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017