Wyszukiwałeś:

USB

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: USB

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Fiat Auto z Microsoft

Na Salonie w Genewie odbędzie światowa prapremiera nowego rozwiązaniatelematycznego Fiat Auto o nazwie "Blue&Me, opartego na WindowsMobile", oraz rozwiązania Business Unit Automotive firmy Microsoft.

 

Blaupunkt z USB

Współczesne technologie pozwalają na korzystanie z danych komputerowych wsposób praktycznie nieograniczony. Dzięki nowym rozwiązaniom można w każdejchwili mieć dostęp np. do ważnych danych, bądź też ulubionych plików MP3w samochodowym radioodtwarzaczu.

 

Brytyjski duch sportowy

Trzech studentów pochodzących z brytyjskiego Uniwersytetu w Coventrypostanowiło urzeczywistnić swoje marzenia na temat sportowego samochodu,który poza doskonałymi osiągami oferowałby ekonomiczne oraz ekologicznewłaściwości.

 

Kino domowe w Land Roverze

Najnowsza odsłona modelu Land Rover Freelander 2 zostanie po raz pierwszywyposażona w system Dolby Pro Logic II, pozwalający na odtwarzanie dźwięku wformacie 7.1. Technologia dostępna na co dzień w zestawach kina domowegopozwoli teraz na doskonałą jakość dźwięku w samochodzie.

 

Kino domowe w Land Roverze

Najnowsza odsłona modelu Land Rover Freelander 2 zostanie wyposażona w systemDolby Pro Logic II, pozwalający na odtwarzanie dźwięku w formacie 7.1.Technologia dostępna na co dzień w zestawach kina domowego pozwoli teraz nadoskonałą jakość dźwięku w samochodzie.

 

Nawigacja dla fanów Ferrari

Niemiecki producent sprzętu car audio przygotował gratkę dla fanów Ferrari.Najnowszy produkt tej firmy o nazwie Traffic Assist Ferrari to kolejnapropozycja z rodziny mobilnych nawigacji, która poza całkiem przyzwoitymifunkcjami dysponuje bardzo ciekawym wyglądem.

 

Szybki, siedmioosobowy i elektryczny

W swoim wnętrzu może pomieścić nawet siedem osób, pod jego maską drzemiemoc o wartości 635 koni mechanicznych. Od zera do "setki" rozpędza się wprzeciągu 4,8 sekundy i może przejechać 560 kilometrów bez zatrzymywaniasię. Na dodatek jego prędkość maksymalna wynosi 250 km/h.

 

Hyundai i30 kombi

Po premierze 5-drzwiowej wersji modelu i30 podczas tegorocznych targów wGenewie, teraz przyszedł czas na wersję kombi tego auta, której światowapremiera odbyła się na wystawie w Seulu.

 

Debiut nowego coupe BMW

Inspiracją dla stworzenia tego samochodu był model-ikona o nazwie 2002, którypowstał prawie 40 lat temu. Najnowsza odsłona BMW Seria 1 o nadwoziu coupebędzie miała za zadanie wypełnić lukę w segmencie oraz podbić sercaklientów sportowym charakterem oraz ciekawym designem.

 

GoClever - nowa nawigacja

Na rynku jest kilka sprawdzonych firm oferujacych przenośne urządzenianawigacji satelitarnej. Jest także cała masa tych mniej znanych. Dotestów redakcyjnych trafił niedawno produkt jednej z nich, GoClever.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017