Wyszukiwałeś:

Uklad X

Monitorowania X

Pasa X

Ruchu X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Uklad Monitorowania Pasa Ruchu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Urodzinowe specjały Volvo

Z okazji 80. urodzin firmy Volvo, Volvo Trucks przedstawia specjalne,jubileuszowe wersje pojazdów Volvo FH i Volvo FH16. Obok specjalnych zmian wewnętrzu obu modeli szwedzki producent postawił tradycyjnie na nowatorskiesystemy bezpieczeństwa.

 

Samochody ciężarowe Volvo w służbie na rzecz bezpieczeństwa

Volvo Trucks uczestniczy w projekcie badawczym pod nazwą euroFOT, wktóry zaangażowanych jest 28 europejskich firm i organizacji. CelemVolvo jest wprowadzenie do eksploatacji, do 2010 roku, 80 pojazdówciężarowych Volvo, wyposażonych w sprzęt monitorujący. Projektukierunkowany jest na zapewnienie bezpieczniejszego i bardziej efektywnegotransportu drogowego.

 

Wypadki samochodów ciężarowych mogą być kwestią przeszłości

Według najnowszego raportu Stowarzyszenia Europejskich ProducentówSamochodowych ACEA (European Automobile Manufacturers’ Association), 40000 osób ginie na drogach Europy każdego roku, co oznacza ponad 100śmiertelnych ofiar dziennie. Choć statystyki są tragiczne, to trzebapamiętać, że w ciągu ostatnich 30 lat trzykrotnie wzrosło natężeniaruchu drogowego, a mimo to liczba śmiertelnych ofiar wypadków drogowychw Europie została w tym samym czasie ograniczona o połowę, To przedewszystkim zasługa rozwoju technicznego.

 

Wirtualny współkierowca zadba o bezpieczeństwo

Samochód ciężarowy przyszłości będzie miał na pokładziecyfrowego współkierowcę – wirtualnego anioła stróża,który będzie asystował kierowcy, a nawet w razie zagrożenia przejmiekontrolę nad pojazdem. - Po prostu wyposażamy samochód ciężarowy wdodatkowe oczy - Mówi Erika Jakobsson z Volvo, jednego z ważnychpunktów na drodze działań Unii Europejskiej w kierunku rozwojuinteligentnych pojazdów.

 

Mazda 3: Gaśnie i ogląda się za siebie

Systemy elektroniczne coraz częściej wspomagają kierowcę w codziennejjeździe, dbając o to, by było i bardziej ekologicznie, i przede wszystkimbezpieczniej. Dwoma takimi nowatorskimi wciąż rozwiązaniami - układem i-stoporaz RVM - Mazda chce jeszcze dodatkowo zwiększyć zainteresowanie swoją"trójką".

 

Wyróżniona Mazda

Podczas ubiegłotygodniowego ogłoszenia wyników najnowszychtestów zderzeniowych wyróżnienie "Euro NCAP Advanced"otrzymał również, opracowany przez Mazdę, system monitorowania tyłupojazdu, który jest obecny m.in. w modelach Mazda 3 oraz 6.

 

Nowa Mazda CX-5

Mazda na targach we Frankfurcie pokazała dwa nowe modele, jednym z nich jestkompaktowy SUV CX-5. To pierwszy model z technologią SKYACTIV orazzaprojektowany w myśl nowej drogi design’u marki - "KODo - DuszaRuchu"

 

Aktywne systemy Volvo Trucks zwiększają bezpieczeństwo

Po tym, jak 26 czerwca br. w Brukseli przedstawiono pierwsze wynikipaneuropejskiego projektu badawczego euroFOT, wniosek jest oczywisty: opracowaneprzez Volvo Trucks aktywne systemy bezpieczeństwa pomagają kierowcom unikaćwypadków.

 

Te systemy bezpieczeństwa są najczęściej wybierane

Nowo rejestrowane samochody wyposażane są w coraz większą liczbęsystemów, dzięki którym ma być bezpieczniej. To już nie tylkopasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne układy ABS czy ESP. Bosch zrobiłzestawienie najpopularniejszych takich systemów.

 

Mercedes Sprinter nagrodzony za bezpieczeństwo

Flagowy pojazd dostawczy w ofercie Mercedesa - Sprinter - otrzymał prestiżowewyróżnienie za szeroką gamę systemów aktywnego bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Uklad Monitorowania Pasa Ruchu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017