Wyszukiwałeś:

Ukraina

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ukraina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

ROAD ENGINEERING - Ukraina czeka na autostrady

W perspektywie najbliższych kilkunastu lat na Ukrainie powstanie kilkanaścietysięcy kilometrów dróg i autostrad. Nasz wschodni sąsiad już staje siębardzo poważnym kontrahentem dla światowego przemysłu drogowego. Możliwośćwejścia polskich firm na ukraiński rynek wspierają Targi Kielce, któreorganizują w tym roku w Kijowie swoją drugą zagraniczną wystawę. Tym razempoświęconą właśnie sektorowi drogownictwa - ROAD ENGINEERING.

 

Fota- ekspansja na Węgry

Fota S.A. rozszerza terytorialny zasięg swojej działalności. Z końcemwrześnia w Budapeszcie nastąpiło oficjalne otwarcie węgierskiej filii firmyFota - Fota Hungary Kft. Uroczystość odbyła się w siedzibie firmy, na ul.Soroksári, w obecności ponad 50 partnerów handlowych.

 

Fota i Kager na Ukrainie

W styczniu br. rozpoczęła działalność ukraińska spółka Fota Ukraina.Jest to już trzecia zagraniczna spółka Foty. Podobnie jak poprzednie - FotaWęgry i Fota Czechy - powstała w ramach projektu Fota International, któryzakłada wejście Foty na europejski rynek części zamiennych i wprowadzenie naten rynek marki Kager. Na nowym rynku oferowanych będzie ponad 170 tys.samochodowych części zamiennych.

 

Drogi Polska - Ukraina

Ministrowie transportu z Polski i Ukrainy omówili przygotowania obupaństw do organizacji piłkarskich mistrzostw Europy EURO 2012 pod kątempriorytetów w rozwoju infrastruktury transportowej.

 

Obwodnica Garwolina otwarta

W dniu dzisiejszym odbyło się otwarcie obwodnicy Garwolina w ciągu drogikrajowej nr 17. Zakończyły się wreszcie prace nad 12,8 km odcinkiemobwodnicy, które trwały od listopada 2005 roku. Całkowity kosztinwestycji to ponad 240 mln zł.

 

Polskie granice gotowe na Schengen

W nocy z 20 na 21 grudnia tego roku znikną kontrole na granicach Polski zinnymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej. To efekt przystąpienianaszego kraju do układu z Schengen. Teraz cała uwaga służb celnych igranicznych skupi się na uszczelnieniu granic z pozostałymi sąsiadami.

 

A-4 – Droga przez mękę

Autostrada A-4 to docelowo jedna z dwóch polskich drógłączących wschód z zachodem, jednak na razie nie spełnia swojegozadania, ponieważ  istnieje tylko środkowy odcinek trasy. Autostrada A-4miała być gotowa do Euro 2012, jednak prawdopodobnie nie uda się wybudowaćodcinka do granicy z Ukrainą.

 

Będzie poprawa na granicy polsko-ukraińskiej

Na konferencji prasowej w Kijowie komendant główny Straży Granicznej RPLeszek Elas zapewnił, że zarówno Polacy, jak i Ukraińcy poradzą sobieze wzmożonym ruchem granicznym w czasie turnieju piłkarskiego. Ocenił przytym, że odprawy graniczne będą prowadzone sprawnie, niezależnie od małejliczby przejść między Polską a Ukrainą.

 

Kolejny krok na drodze autostrady A4

Jest już decyzja lokalizacyjna dla autostrady A4 na odcinku Węzeł Przeworsk -Korczowa (Granica Państwa z Ukrainą)”. Ze względu na ważny interesspołeczny jakim jest budowa niezbędnej infrastruktury drogowej, niniejszejdecyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.

 

Umowa na kolejne kilometry A4 do granicy z Ukrainą

Ostatni odcinek autostrady A4 do granicy z Ukrainą powstanie do kwietnia 2012roku – zapewnia GDDKiA, która podpisała właśnie umowęwykonawcą odcinka Radymno-Korczowa (gr. państwa). Wartość umowy to 818,5 mlnzł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017