Wyszukiwałeś:

Ukraina

. Znaleziono 363 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ukraina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 363 wszystkich):

Wątek na forum: Drogi Polska - Ukraina

chyba na odwrót: "łączącej wschodnią granicę Ukrainy i Lwów z zachodnią granicą i Donieckiem" ~dd

 

ROAD ENGINEERING - Ukraina czeka na autostrady

W perspektywie najbliższych kilkunastu lat na Ukrainie powstanie kilkanaścietysięcy kilometrów dróg i autostrad. Nasz wschodni sąsiad już staje siębardzo poważnym kontrahentem dla światowego przemysłu drogowego. Możliwośćwejścia polskich firm na ukraiński rynek wspierają Targi Kielce, któreorganizują w tym roku w Kijowie swoją drugą zagraniczną wystawę. Tym razempoświęconą właśnie sektorowi drogownictwa - ROAD ENGINEERING.

 

Fota i Kager na Ukrainie

W styczniu br. rozpoczęła działalność ukraińska spółka Fota Ukraina.Jest to już trzecia zagraniczna spółka Foty. Podobnie jak poprzednie - FotaWęgry i Fota Czechy - powstała w ramach projektu Fota International, któryzakłada wejście Foty na europejski rynek części zamiennych i wprowadzenie naten rynek marki Kager. Na nowym rynku oferowanych będzie ponad 170 tys.samochodowych części zamiennych.

 

Więcej Skody z Ukrainy

Firma Eurocar, zajmująca się od 2002 r. montażem pojazdów marki Skoda naUkrainie, zwiększa, dzięki otwarciu nowej linii montażowej, rocznąprodukcję.

 

Groclin przenosi się na Ukrainę

Inter Groclin Auto, dostawca czołowych koncernów samochodowych, zamierzawybudować na Ukrainie drugi zakład. W planach jest przeniesienie do tego krajucałej produkcji

 

‘Groclin Dolina’ na Ukrainie

Producent tapicerki samochodowej Inter Groclin Auto rozpocznie budowę nowejfabryki na Ukrainie. To część strategii firmy zakładającej przeniesienieprodukcji na Wschód.

 

Drogi Polska - Ukraina

Ministrowie transportu z Polski i Ukrainy omówili przygotowania obupaństw do organizacji piłkarskich mistrzostw Europy EURO 2012 pod kątempriorytetów w rozwoju infrastruktury transportowej.

 

Truck assistance na Ukrainie

Ukraina nie tylko wydaje się nadążać z inwestycjami drogowymi na Euro 2012ale także staje się coraz atrakcyjniejszym rynkiem dla firm z branżyokołotransportowej. W dniu 19 maja firma Starter uruchomiła ukraiński serwistruck assistance.

 

Polska i Ukraina wdrożą systemy wczesnego ostrzegania na granicy

System ma na bieżąco kontrolować ruch na przejściach granicznych z Ukrainą.System ma informować o zatorach na przejściach granicznych, tak by spedytorzyi przewoźnicy z odpowiednim wyprzedzeniem mogli obrać alternatywne trasę naUkrainę lub do Polski. Dzięki wspólnej umowie przedsiebiorcydokonujący odpraw w przejściach na granicy polsko-ukraińskiej, oszczędzączas i pieniądze. 

 

EURO 2012 ? jak podróżować po Polsce i Ukrainie

Własnym samochodem, pociągiem, samolotem? Taki dylemat ma wielu kibicówwybierających się na mecze Euro 2012 do Polski I na Ukrainę. A dorozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej pozostało już tylko 120 dni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017