Wyszukiwałeś:

Unia X

Europejska X

. Znaleziono 1228 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Unia Europejska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1228 wszystkich):

Skoda Superb i Unia Europejska

W roku 2009, gdy Czechy obejmą przewodnictwo w Unii Europejskiej, czeskiproducent samochodów Skoda Auto zaopatrzy flotę samochodową czeskiegorządu w 27 aut marki Skoda Superb.

 

Pierwsza europejska homologacja dla modelu DAF XF105

Od końca kwietnia b.r. krajowe władze homologacyjne mają prawo wystawianiaeuropejskich homologacji typu pojazdu również dla pojazdówciężarowych. Producenci ciężarówek nie będą musieli, więc jużwnioskować o homologację typu pojazdu, osobno w każdym z dwudziestu siedmiukrajów Unii Europejskiej.

 

Etykietowanie opon w krajach Unii Europejskiej

Unia Europejska wprowadza ujednolicone przepisy dotyczące etykietowania opon.Od listopada 2012 r. każda opona do samochodów osobowych, lekkich autdostawczych, jak i ciężkich pojazdów ciężarowych –wyprodukowana po 30 czerwca 2012 r. - będzie musiała być wyposażona winformację graficzną w formie nalepki.

 

Jedna homologacja wystarczy

Już wkrótce zniknie konieczność uzyskiwania homologacji dla nowegopojazdu w każdym państwie Unii Europejskiej. Przyjęta przez rząd nowelizacjaprzepisów, wdrażająca unijną dyrektywę, zakłada, że świadectwohomologacji nowego samochodu uzyskane w jednym kraju UE będzie ważne naterenie całej Unii.

 

Jest problem. Mamy za stare auta

Samochody jeżdżące po polskich drogach są za stare na biopaliwa pierwszejgeneracji. Tymczasem Unia Europejska wymaga, by kraje członkowskie w większymstopniu wykorzystywały odnawialne źródła energii, w tym właśniebiopaliwa. W osiągnięciu tego celu miałoby pomóc wprowadzenie paliwdrugiej generacji.

 

Rynek nowych aut w UE na minusie

Spada sprzedaż nowych samochodów w krajach Unii Europejskiej.Również w Polsce, choć na tle całej Europy nie wygląda to jeszcze taktragicznie.

 

W Europie łatwiej przeprowadzisz się z autem

Narzekasz na kłopotliwe przerejestrowanie samochodu w ramach Unii Europejskiej?Nie Ty jeden, nie Ty jedna. Z podobnymi problemami spotyka się codziennie wielumieszkańców UE. Niedługo być może się to jednak zmieni.

 

Czy czeka nas zalew aut z kierownicą po prawej stronie?

Unia Europejska zdążyła już nas przyzwyczaić do wielu różnychpomysłów, często będących na bakier ze zdrowym rozsądkiem. Czyniebawem nakaże polskiemu państwu zezwolić na rejestrację samochodówz kierownicą po prawej stronie? I to wbrew opiniom, iż może to przyczynićsię do pogorszenia i tak już niskiego poziomu bezpieczeństwa na naszychdrogach.

 

Rosnący popyt na auta dostawcze w Europie

Marzec 2015 okazał się trzecim z rzędu miesiącem wzrostu ilości sprzedanych samochodów dostawczych w Unii Europejskiej. Polacyrównież kupują coraz więcej aut tego typu.

 

Kolejne 1000 km dróg - nowe umowy GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wystąpiła do UniiEuropejskiej o dotację na budowę nowego systemu zarządzania ruchem drogowym.Wygląda też na to, że w najbliższych latach Polska zamieni się w wielkiplac budowy, ponieważ do 2019 roku ma powstać 1000 km nowych dróg.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Unia Europejska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017