Wyszukiwałeś:

Uno

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Uno

Spróbuj też wyszukać: FIat uno uno opony uno fire

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Reinkarnacja Fiata Uno

To nie żarty. Jeden z popularniejszych samochodów w latach 90-tych na naszychdrogach, a ostatecznie poprzednik Fiata Punto będzie miał okazję żebypowrócić z wielkim hukiem na rynek motoryzacyjny.

 

Fiat 500 jako SUV!

Włoski koncern ma bardzo ambitne plany dotyczące zaprezentowanego w ubiegłymtygodniu nowego wcielenia Fiata 500. I nie chodzi tu wyłącznie o wynikisprzedaży, ale także o liczbę nowych wersji, jakie powstaną w oparciu o'pięćsetkę'.

 

Fiat nie stopuje

Fiat nadal utrzymuje tempo, w jakim do tej pory się rozwijał. Po tym jakwyszedł z problemów, co jakiś czas zaskakuje zupełnie nowymi projektami,które charakteryzuje jedna cecha - duży potencjał. Najnowsze dwa pomysłystylistów z Turynu to samochód z segmentu B oraz kompaktowy "crossover".

 

Baby-Fiat wygrywa!

Włoski producent Fiat może świętować. Potwierdziły się bowiem piątkowenieoficjalne wyniki tegorocznego plebiscytu Car of the Year (COTY), któreprzeciekły do zagranicznych mediów. Reaktywowany po pięćdziesięciulatach Fiat 500 zdobył tytuł Samochodu Roku 2008 pokonując między innymiMazdę 2 i Forda Mondeo, które zajęły odpowiednio drugie i trzeciemiejsce.

 

Matiz kiedyś i dziś

W listopadzie FSO sprzedała sześć egzemplarzy modelu Matiz. Aż trudnouwierzyć, że jeszcze kilka lat temu był to samochód liczący się wścisłej czołówce liderów polskiego rynku motoryzacyjnego.

 

Wielki comeback Fiata Uno?

Według doniesień z drugiego końca globu przez portal worldcarfans, włoskikoncern Fiat pracuje nad następcą popularnego modelu z lat 90-tych.Fotoreporterzy przyłapali samochód ukrywający się pod nazwą"Project 327", który będzie najprawdopodobniej kolejnągeneracją Fiata Uno.

 

Rajdowy Abarth 500

Z okazji 51. Rajdu San Remo firma Abarth zaprezentowała swój ostatniskarb: mowa o Abarth 500 R3T, który w roku 2010 zainauguruje pucharpromującym go w świecie rajdowym.

 

Luksus tuning po niemiecku

Firma Tuners Deutsche Manufaktur podjęła się ciężkiego zadania. Ciężkojest bowiem tuningować auta takie jak Rolls-Royce, by po zabiegu niewyglądały żałośnie. Oto Rolls-Royce Ghost Numero Uno.

 

Fiat Uno - pierwsze przecieki

Wygląda na to, że długo oczekiwany Fiat Uno doczeka się reinkarnacji. Wsieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu, który robił furoręw Europie na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątychubiegłego wieku.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017