Wyszukiwałeś:

Urban X

Cruiser X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Urban Cruiser

Spróbuj też wyszukać: "urban cruiser" toyota hyiundai

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Mini SUV i sportowy Yaris

Hitem na stoisku Toyoty podczas zbliżającej się wystawy samochodowej wGenewie powinny być dwa modele koncepcyjne. Mini SUV Toyota Urban Cruiser orazToyota Yaris T Sport, czyli sportowa wersja tego modelu.

 

Toyota stawia na małe

Targi w Genewie będą dla Toyoty okazją do zaprezentowania dwóchprodukcyjnych już wersji nowych modeli - malutkiego iQ oraz małego SUV-a UrbanCruiser.

 

Toyota Urban Cruiser za 64 000 zł

Nowego, miejskiego czterokołowca Toyoty, model Urban Cruiser trudno jeszczeznaleźć w polskich salonach marki, jednak wiadomo już ile trzeba będzie zaniego zapłacić. Ceny nowej Toyoty rozpoczynają się od 64 000 zł.

 

Dwie miejskie nowości w Polsce

Ten rok zdecydowanie należy do Toyoty. Po zaprezentowaniu w pierwszej połowieroku kilku całkowicie nowych modeli oraz face-liftingu najpopularniejszychprzyszedł czas na kolejne nowości. Jest to miejski all-roder - Urban Cruiseroraz siedmiosobowy van -Verso.

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

Toyota Urban Cruiser: VIDEO-TEST

Pomieści pięć osób, 314 litrów bagażu, posiada napęd nacztery koła i wysokoprężny silnik, a jego długość to mniej niż czterymetry. Oto Toyota Urban Cruiser, czyli miejski wojownik z Japonii.

 
 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Urban Cruiser".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017