Wyszukiwałeś:

Urbino

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Urbino

Spróbuj też wyszukać: urbino częsci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Solaris Urbino Hybrid na podbój Europy

Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o. oficjalnie zaprezentował w Polsce jeden zeswoich najnowszych modeli - 18-metrowy autobus Solaris Urbino 18 Hybrid -wyposażony w napęd hybrydowy. Jest to pierwszy pojazd komunikacji miejskiejwyposażony w tego typu jednostkę napędową jaki został wyprodukowany i jużsprzedany w Europie.

 

Pierwszy autobus hybrydowy z Polski w Szwajcarii

W dniu 26 czerwca br. w miejscowości Lenzburg w Szwajcarii odbyła sięuroczystość przekazania do eksploatacji pierwszego w tym kraju autobusu znapędem hybrydowym. Autobus ten to 18-metrowy Solaris Urbino wyprodukowany wPolsce. Odbiorcą innowacyjnego pojazdu jest prywatny przewoźnik, ajednocześnie jedno z największych przedsiębiorstw komunikacji publicznej wSzwajcarii - grupa Eurobus.

 

40 Solarisów Urbino dla Bremy

W halach firmy Solaris budowanych jest obecnie 40 autobusów Urbino, które odpoczątku 2008 zadbają o komfort podróżujących pasażerów w Bremie.Wszystkie są autobusami niskopodłogowymi. Podobnie jak te dostarczone podkoniec 2006 roku są, dzięki najnowocześniejszej technice, przyjazne dlaśrodowiska.

 

Kolejne Solarisy dla Warszawy

W warszawskim ratuszu Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz PrezesMiejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie Mieczysław Magierskipodpisali z przedstawicielami firmy Solaris Bus & Coach S.A. umowę nadostawę 150 autobusów miejskich marki Solaris Urbino.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Hybrydowy Solaris we Francji

Francja to po Niemczech, Szwajcarii i Polsce już czwarty kraj, naktórego drogach pojawi się Solaris Urbino 18 Hybrid. Zgodnie zpodpisanym kontraktem, ten innowacyjny polski autobus z początkiem przyszłegoroku zacznie wozić mieszkańców Strasburga.

 

Solaris zdobywa Skandynawię

W ciągu najbliższych miesięcy w Danii, Norwegii i Szwecji przybędziełącznie aż 126 Solarisów Urbino. W Norwegii firma Solaris wygrała dwaprzetargi. Nowe kontrakty znacznie umacniają pozycję polskiej firmy wpółnocnej części Europy.

 

40 Solarisów dla Kielc

Solaris Bus & Coach S.A. podpisał z Zarządem Transportu Miejskiego wKielcach umowę na dostawę czterdziestu niskopodłogowych autobusów.Kontrakt dotyczy dostawy 35 Solarisów Urbino 12 i 5 SolarisówUrbino 10.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017