Wyszukiwałeś:

Urus

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Urus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Lamborghini Urus: Potężny byk wkracza na arenę

Odpowiedź na pytania, które od wielu miesięcy dręczyły cały świat motoryzacji właśnie pojawiła się na targach w Pekinie. Tak. Lamborghini pokazało SUVa. Oto Lamborghini Urus.

 

Czy świat ujrzy czteromiejscowe Lamborghini?

W niedalekiej przyszłości zobaczymy nowe modele, które pojawią się w gamie aut z Sant'Agata. Urus i następca Gallardo są pewne, ale co z czteromiejscowym bykiem?

 

Lamborghini wciąż się wacha

Podczas targów motoryzacyjnych w Sao Paulo Lamborghini dumnie będzie prezentować koncepcyjny model Urus. Koncepcyjny, gdyż decyzja dotycząca produkcji tego modelu jak na razie nie zapadła.

 

Lamborghini Urus dostało zielone światło

2017. To rok, w którym marka z Sant'Agata rozpocznie produkcje SUVa onazwie Urus. Włosi planują rocznie sprzedawać ok. 3000 sztuk tegokontrowersyjnego samochodu.

 

SUV Lamborghini będzie budowany na Słowacji

Lamborghini w 2012 roku na targach w Pekinie zaprezentowało świetniewyglądający koncept SUVa o nazwie Urus. W sprawie wersji produkcyjnejpojawiły się kolejne informacje.

 

Lamborghini Urus jednak z Włoch?

Nowe doniesienia wskazują na to, że Lamborghini Urus jednak powstanie i dotego w swoim macierzystym kraju.

 

Zielone światło dla Lamborghini Urus

W tym tygodniu ma pojawić się oficjalny komunikat marki Lamborghinidotyczący SUVa o nazwie Urus. Auto będzie produkowane we Włoszech.

 

SUV Lamborghini będzie bardzo podobny do Urusa

W 2012 roku Włosi z Sant'Agat pokazali światu koncepcyjny model Urus. Projektzapowiadał drugiego w historii marki SUV, który na rynku mazadebiutować w 2018 roku. Samochód będzie produkowany we Włoszech.Finalna wersja produkcyjna stylistycznie ma być bardzo podobna do studyjnegoUrusa.

 

Lamborghini Asterion odłożone na półkę

Dla marki Lamborghini obecnie najważniejszym projektem jest SUV Urus. To zkolei sprawia, że firma odłożyła na półkę koncepcyjny modelAsterion. Na jak długo, nie wiadomo i pytanie czy ten model nie podzieli losu studyjnego Estoque.

 

Lamborghini myśli o jeszcze mocniejszym SUV-ie

Jeszcze model Urus nie zawitał do salonów, a w Sant Agata Bolognesemyślą już o mocniejszej wersji tego modelu. Właśnie docierają do nasplotki na temat modelu Superveloce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017