Wyszukiwałeś:

V6

. Znaleziono 388 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: V6

Spróbuj też wyszukać: vw v6 omega audi v6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 388 wszystkich):

Nowy diesel w Peugeot 607

Flagowa limuzyna Peugeota od dawna wyposażana była w silniki, któreimponowały swoimi parametrami. Od paryskiego salonu motoryzacyjnego ich gamazostała powiększona o nową wysokoprężną jednostką 2.7 V6.

 

Nissan Skyline: Więcej w luksus

Nissan zaprezentował w Japonii nową wersję kultowego modelu Skyline. Terazreprezentant klasy wyższej średniej osadzony na platformie FR-L nowym zsilnikiem 3.5 l. V6 jest bardziej luksusowy niż kiedykolwiek.

 

Cadillac SRX 2007

Cadillac SRX, który na rynku europejskim pojawił się w 2004 roku, w tym rokumodelowym został poddany niewielkim zmianom obejmującym m.in. modyfikacjewnętrza, wprowadzenie wersji z silnikiem V6 i napędem na tylną oś orazpakiet stylizacyjny "Sport".

 

Toyota Auris z silnikiem V6!

Toyota Blade Master G - to nowy wariant modelu Auris, który niebawem pojawisię w sprzedaży na rynku japońskim. Co jest w nim szczególnego? Silnik V6 omocy 276 koni mechanicznych, który pochodzi od Lexusa IS 350.

 

Q7 z mocniejszym V6

Znana z garażu Audi trzylitrowa jednostka wysokoprężna V6 TDI pojawiła siętakże w SUV-ie Q7. Rekreacyjna terenówka z Ingolstadt może więc terazpochwalić się mocą 240 koni mechanicznych i maksymalnym momentem obrotowym550 Nm. Cena wyjściowa za tą wersję Q7 to 51 200 euro.

 

Nowy silnik 3.0 TFSI od Audi

Audi prezentuje nową wersję silnika widlastego V6. Jednostka napędowa 3.0TFSI wytwarza moc 213 kW (290 KM) i moment obrotowy 420 Nm.

 

Diesel V6 Turbo od Renault

Alians Renault-Nissan zaprezentował swój pierwszy wspólnieopracowany silnik wysokoprężny, który zawita pod maski modeli obumarek. To jednostka V6 dCi o pojemności 3000 ccm i mocy 235 KM.

 

280-konny amerykański Accord

Choć oczy europejskich fanów motoryzacji zwrócone są już wstronę Genewy, to warto przypomnieć, iż za oceanem trwa właśnie wystawasamochodowa w Chicago. Jedną z premier jest tam Acura TSX z silnikiem V6.

 

Nowy silnik V6 w Grand Cherokee

Nowy Jeep Grand Cherokee, który pojawi się w 2011 roku będzie pierwszymsamochodem koncernu Chrysler LLC, który będzie zasilany jednostkąPentastar V6. Nowa jednostka pokazuje możliwości koncernu i jednocześnie mabyć jedną z recept na recesję na rynku samochodowym.

 

Aluminiowe V6 w Mustangu

Pod maskę dzikiego konia spod znaku niebieskiego owalu trafi nowa jednostka.Jest to V6 wykonane w całości z aluminium. Tak więc nie dość, że lżejsza,to jeszcze mocniejsza i oszczędniejsza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017