Wyszukiwałeś:

V70

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: V70

Spróbuj też wyszukać: v70 wymiary volvo v70 v70 pasek alternatora

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Szwedzkie kombi w produkcji

Producent samochodów marki Volvo przygotowuje w tajemnicy kolejne auto, któreniebawem zasili jego szeregi. W fabryce umiejscowionej w mieście Torslandaprzygotowano już kilka przed-produkcyjnych wersji samochodu, którekontynuować będą linię modelu V70.

 

Nowe V70 już w Genewie

Na zbliżających się powoli targach motoryzacyjnych w Genewie światowąpremierę mieć będzie nowa generacja Volvo V70. Szwedzkie kombi ma byćmieszanką luksusu, dynamiki oraz, co najważniejsze w tego typu autach,praktyczności.

 

Volvo V70 i S80 z dwoma nowymi silnikami

Volvo rozszerza gamę silników w dwóch swoich modelach - V70 i S80. Jużwkrótce pojawią się dwie nowe, czterocylindrowe jednostki o pojemnościdwóch litrów i odpowiednio o mocy 145 i 136 KM.

 

Volvo też może nawalić

Awaria w silnikach wysokoprężnych niektórych modeli szwedzkiej marki (S60,V70, XC70, XC90) może być przyczyną zakłócenia ich pracy, spadku mocy, anawet pożaru.

 

Euro NCAP: Cztery na pięć

Na koniec roku organizacja Euro NCAP postanowiła przeprowadzić testyzderzeniowe sześciu samochodów. Wśród nich znalazł sięMercedes Klasy C, Volvo V70 i Renault Laguna i Mazda 2. Wszystkie czteryotrzymały maksymalny wynik, pięciu gwiazdek.

 

Volvo V70 w wersji R-Design

Volvo V70 jest już piątym modelem tej szwedzkiej marki, który oferowanyjest z dodatkowym pakietem sportowym R-Design. Tym samym praktyczne i eleganckiekombi nabrało także sportowego charakteru.

 

Wadliwe wycieraczki w Volvo

Volvo Auto Polska powiadomił UOKiK o wadliwym oprogramowaniu sterującym pracąwycieraczek. Do serwisów szwedzkiej marki wezwani zostaną posiadaczetakich modeli serii S80, XC70 i V70.

 

Silniki Volvo bez chłodzenia

Awaria systemu chłodzenia silnika jest przyczyną rozpoczętej właśniekampanii serwisowej czterech modeli Volvo. Właściciele modeli V70, S80, XC60oraz XC70 będą musieli udać się do serwisów.

 

Gasnące silniki Volvo

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie odVolvo Auto Polska, iż w niektórych egzemplarzach modeli Volvo V70, S80,XC60 i XC70 wyposażonych w jednostkę T6 mogą pojawić się problemy zsilnikiem.

 

Ekologiczne wersje Volvo S80 i V70

Ekologiczna flota w gamie Volvo została uzupełniona o dwa modele - V70 i S80 wwersji DRIVe, których emisja spalin wynosi zaledwie 119 g/km. To jużczwarty i piąty model Volvo z emisją CO2 poniżej 120 g/km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017