Wyszukiwałeś:

V8

. Znaleziono 418 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: V8

Spróbuj też wyszukać: toyota v8 tiguan audi v8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 418 wszystkich):

Antas V8 GT: Mieszanka legend

Włoska firma Faralli & Mazzanti zajmująca się projektowaniem karoserii irestaurowaniem zabytkowych pojazdów zbudowała model o nazwie Antas V8 GT.Samochód o stylistyce zaczerpniętej z lat 30-tych i 60-tych jest mieszankąmarek Bugatti, Morgan i Maserati.

 

Aston Martin V8 Roadster w 2007?

Brytyjski Aston Martin produkujący sportowe samochody do swojego portfoliozamierza dorzucić model Cabrio zbudowany na bazie V8 Vantage. W internecieukazały się już pierwsze szpiegowskie zdjęcia tego auta.

 

V8 Vantage z miękkim dachem

Aston Martin zamierza niebawem zaprezentować jeden z najbardziej oczekiwanychmodeli ostatnich miesięcy. Podczas targów motoryzacyjnych, któreodbędą się 29 listopada w Los Angeles, światło dzienne ujrzy model V8Vantage Roadster.

 

Vantage rodem z Prodrive-u

Brytyjski tuner samochodowy, firma Prodrive zajmująca się główniebudową aut rajdowych dla Subaru przygotowała nową wersję modelu Aston MartinVantage. Auto, które w sprzedaży pojawi się już na początku 2007 roku będzie dysponować przede wszystkim mocniejszym silnikiem V8.

 

Mocarny Land Cruiser

Topowa Toyota Land Cruiser V8 jeszcze pod koniec tego roku pojawi się naeuropejskim rynku w nowej szacie. Ósma już generacja tejterenówki ma do nieprzeciętnych walorów terenowych dodać niecowięcej komfortu i stylu.

 

Koniec silników V8

Legendarne ośmiocylindrowe jednostki napędowe rodem z AmerykiPółnocnej przestaną wkrótce istnieć. Przynajmniej jeśli chodzio koncern General Motors, którego wice-prezydent Bob Lutz zapowiedziałzaprzestanie produkcji właśnie takich silników przez amerykańskąfirmę.

 

Nowe BMW M5: V8 Biturbo zamiast V10

W 2010 roku na rynku pojawi się odmłodzona wersja BMW Serii 5. Rokpóźniej bawarska marka zaplanowała wprowadzenie do sprzedażysportowego wariantu M5, pod maskę którego powróci silnik V8.

 

Alfa Romeo pracuje nad V8

Włoski producent samochodów pracuje nad pierwszym od ponad 30 lat,własnym silnikiem V8. Jednostka trafi najprawdopodobniej do następcy modelu166.

 

Jednak nie będzie V8

Parę dni temu pojawiła się informacja o tym, że Alfa Romeo zamierzawłożyć pod maskę nowego modelu silnik V8. Miał to być pierwszy tego typusilnik od 30 lat. Przedstawiciele włoskiej marki szybko zdementowali plotkę.

 

Dark Diamond – limitowana seria Scania V8

Z myślą o miłośnikach Scania V8, niezależnie od mocy silnika, Scaniawyprodukuje specjalną serię ciągników siodłowych napędzanychośmiocylindrowym silnikiem widlastym. Ich wyjątkowa stylizacja i wyposażeniedodatkowe jest efektem bliskiej współpracy ze Svempas, znanym na całymświecie szwedzkim guru tuningu samochodów ciężarowych. Pojazdy tezostaną wyprodukowane w liczbie 100 sztuk i będą dostępne na wszystkichtypowych dla Scania V8 rynkach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017