Wyszukiwałeś:

VFS X

Uslugi X

Finansowe X

Polska X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: VFS Uslugi Finansowe Polska

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach

Volvo Trucks dysponuje jedną z najlepiej rozwiniętych siecidealersko-serwisowych w Polsce. Nie ustaje jednak w dalszej ekspansji mającejna celu ciągle doskonalenie usług serwisowych i dopasowywanie ich do potrzeb ioczekiwań klientów. Realizacji tych właśnie celów służy nowootwarty punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach k/Wrocławia.

 

Ciężarówki Volvo w specjalnej edycji "World Cup 2010"

Republika Południowej Afryki to kraj będący gospodarzem Mistrzostw Świata wPiłce Nożnej FIFA 2010, największego, bez wątpienia, wydarzenia futbolowegow tym roku. Z tej okazji, Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty wobejmującym Polskę Regionie Europy Centralno-Wschodniej, specjalną,limitowaną edycję pojazdów "World Cup 2010", którychzakup premiowany jest wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA2010.

 

Nowy Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska

Z dniem 1 listopada 2012 r. Małgorzata Kulis objęła stanowisko DyrektoraGeneralnego w Volvo Truck Center Polska. Powołanie Dyrektora Generalnego narynek polski jest wynikiem intensywnego rozwoju własnej, w pełni zarządzanejprzez Volvo sieci dealersko-serwisowej Volvo Truck Center w Polsce i dążeniado utrzymania jak największej sprawności operacyjnej oraz skutecznegoosiągania celów biznesowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "VFS Uslugi Finansowe Polska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017