Wyszukiwałeś:

VW X

Poznan X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: VW Poznan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Zmiany w VW Poznań

Bernd Pischetsrieder, prezes zarządu Volkswagen AG, zapowiedział podczasswojej wizyty w Hanowerze przeniesienie części produkcji Transportera T5 zPoznania do Hanoweru.

 

VW największym w Polsce producentem lekkich samochodów użytkowych

Fabryka Volkswagen Poznań osiągnęła w roku 2004 najlepszy wynik w swojejdotychczasowej historii. W porównaniu do roku 2003 produkcja samochodówwzrosła o 193,9 procenta i wyniosła w roku ubiegłym 121.760 sztuk.

 

Spotkanie noworoczne w Volkswagenie

W siedzibie fabryki Volkswagen Poznań odbyło się spotkanie noworoczneczłonków Polsko-Niemieckiego Koła Gospodarczego (DWK) w Poznaniu i SekcjiRegionalnej Centrum-Zachód Polsko Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej(PNIPH). Podczas spotkania rozmawiano na tematy dotyczące dalszych inwestycji.

 

VW Poznań Pracodawcą Roku

Firma Volkswagen Poznań została uhonorowana tytułem Pracodawca Roku 2005.Tytuł ten przyznawany jest na podstawie wyników ankiety przeprowadzanejwśród ok. 5000 studentów w całej Polsce.

 

Nagrody dla Volkswagen Poznań

W XI. edycji konkursu Złote Firmy Wielkopolski jedno pierwsze i dwa drugiemiejsca zajęła fabryka VW Poznań.

 

Efektywny VW Poznań

Volkswagen Poznań został nagrodzony AutoCEE06 Annual Industry Awards (DoroczneNagrody Przemysłowe AutoCEE) jako najbardziej efektywna fabryka samochodowa wEuropie Centralnej i Wschodniej.

 

VW Poznań miliony na inwestycje

W 2006 r. w zakładach VW w Poznaniu wyprodukowano 167 tys. samochodówosobowych i dostawczych i 913 tys. głowic do silników. Na 2007 rok spółkaplanuje duże inwestycje.

 

VW Poznań szykuje się do produkcji Caddy Maxi

Zgodnie z planami, z początkiem roku 2007 do zakładów w Hanowerzeprzeniesiona została produkcja, wytwarzanych do tej pory w Poznaniu, modeli T5Shuttle i Caravelle. W poznańskim zakładzie wolne moce produkcyjne zostanąskierowane dla modeli Caddy i nowego Caddy Maxi, którego produkcja zostaniewdrożona w drugiej połowie roku.

 

Volkswagen Poznań zwiększy produkcję

Volkswagen Poznań Sp. z o.o. zrealizuje nowy projekt inwestycyjny. Firmadeklaruje nakłady przekraczające 9,5 mln euro na zwiększenie elastycznościprodukcji samochodów.

 

Załamanie produkcji aut w maju

Niestety majowe wyniki polskich producentów samochodów niezachwyciły. O ile w pierwszym kwartale br. produkcja krajowa wykazałatendencję rosnącą, tak maj wskazuje na załamanie tego sektora przemysłu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "VW Poznan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017