Wyszukiwałeś:

VW X

Poznan X

. Znaleziono 152 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: VW Poznan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 152 wszystkich):

VW Poznań miliony na inwestycje

W 2006 r. w zakładach VW w Poznaniu wyprodukowano 167 tys. samochodówosobowych i dostawczych i 913 tys. głowic do silników. Na 2007 rok spółkaplanuje duże inwestycje.

 

W sierpniu nowe caddy z Poznania

Volkswagen Poznań kończy przygotowania do uruchomienia produkcji nowejgeneracji VW caddy. To najpopularniejsze auto z poznańskiej fabryki - drugimprodukowanym tu samochodem jest VW Transporter - może jeszcze w tym rokuznaleźć blisko 50 tys. nabywców.

 

VW Poznań uruchamia produkcję nowej generacji Caddy

Volkswagen Poznań oficjalnie zaprezentował nową generację modelu VW Caddy,który już od końca sierpnia produkowany jest w poznańskim zakładzie.Według wstępnych planów do końca 2010 roku z linii montażowych mazjechać 52,5 tys. egzemplarzy nowej generacji Caddy. W planach zakładu, pozadostępnymi już wersjami tego auta napędzanymi silnikami wysokoprężnymi,benzynowymi i na gaz ziemny, są wersje  LPG i całkowicie elektryczne.

 

VW Poznań: w 2010 mniej aut niż zakładano

W 2010 r. VW Poznań odnotował nieco niższą produkcję niż prognozowano. Wubiegłym roku VW Poznań wyprodukował 144 tys. aut, o 5 tys. mniej niżzakładały wrześniowe prognozy.

 

VW Poznań poszerza współpracę o nowe zawody

Wraz z początkiem roku szkolnego 2011/2012 firma Volkswagen Poznań poszerzawspółpracę z Zespołem Szkół nr 1 w Swarzędzu. W dniu 15kwietnia 2011 została uroczyście podpisana umowa. Zgodnie z założeniem, odwrześnia 2011 powołana zostanie klasa złożona z mechanikówpojazdów samochodowych oraz elektromechaników pojazdówsamochodowych.

 

KGHM, TMMP i VW Poznań - najbardziej atrakcyjni pracodawcy

KGHM Polska Miedź zwyciężył w trzeciej edycji badania Randstad Award,uzyskując tym samym tytuł najbardziej atrakcyjnego pracodawcy w Polsce.Kolejne miejsca na podium zajęły Toyota Motor Manufacturing Polska orazVolkswagen Poznań.

 

Poznańska fabryka VW pracuje na pełnych obrotach

Poznański zakład koncernu, pomimo kryzysu w Europie, w całości wykorzystujemoce produkcyjne. Jak podkreśla Michael Kleiß, prezes zarządu VolkswagenPoznań, firma w dużej mierze wygrywa dzięki elastyczności produkcji i czasupracy.

 

Jesienią ruszy budowa fabryki VW we Wrześni

Budowa nowej fabryki Volkswagena we Wrześni ma się rozpocząć jesienią tegoroku. Zgodnie z założeniami pierwsze samochody mają zjechać z liniiprodukcyjnej już pod koniec 2016 roku.

 

Volkswagen Poznań współpracuje z Politechniką Poznańską

Długotrwałe partnerstwo pomiędzy Politechniką Poznańską a spółkąVolkswagen Poznań pozwoliło na wypracowanie programu, który rozpocząłsię w połowie marca, a zakończy we wrześniu 2014 r. Cel - Chcemy, byprzyszli inżynierowie mieli nie tylko teoretyczne, ale przede wszystkimpraktyczne przygotowanie do zawodu.

 

Nowe struktury Volkswagen Poznań

Budowa nowej fabryki Craftera we Wrześni ma się rozpocząć już jesieniątego roku. Nowy zakład będzie oddziałem spółki Volkswagen Poznań.Budowa nowego zakładu wiąże się z koniecznością reorganizacjidotychczasowej struktury przedsiębiorstwa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "VW Poznan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017