Wyszukiwałeś:

VW X

Scirocco X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: VW Scirocco

Spróbuj też wyszukać: vw scirocco 1981 vw scirocco II

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

VW Scirocco z Portugalii

Niemiecki Volkswagen chce od początku 2008 roku w swojej fabryce w Portugaliiprodukować trzeci model. Jak donosi branżowy serwis Auto Motor und Sport ztaśm poza dotychczasowymi modelami Sharan i Eos cabrio miałaby zjeżdżaćnajnowsza generacja VW Scirocco.

 

VW Scirocco: Napięcie rośnie

Według zapowiedzi koncernu ma pojawić się w 2008 roku. Legendarny, sportowymodel Volkswagen Scirocco coraz głośniej akcentuje swoje przybycie w nowy dlaniego XXI wiek.

 

Drugi żywot Scirocco

Niebawem na drogi powróci legendarny model Scirocco, sygnowany znaczkiemniemieckiego producenta z Wolfsburga. Plany wdrożenia do produkcji kultowegosamochodu z lat osiemdziesiątych zostaną potwierdzone podczas targów wParyżu.

 

VW Iroc: Idea Scirocco

Volkswagen prezentuje w stolicy Niemiec, Berlinie, najnowszy model studyjnybędący zapowiedzią wprowadzenia do sprzedaży następcy legendarnego modeluScirocco. Trzeba przyznać, że nowa koncepcja sportowego auta VW nie maniewiele wspólnego z kanciastym Coupe z lat 70-tych.

 

VW Golf VI: Także jako cabrio i hybryda!

Zapowiedziany na 2008 rok debiut szóstej już generacji Volkswagena Golfa mawedług wewnętrznych planów koncernu VW , przynieść niemieckiemuproducentowi większe zainteresowanie klientów niż to miało miejsce wprzypadku aktualnie dostępnej na rynku piątej serii tego modelu. Abysprostać tym wymaganiom legenda Volkswagena trafi na europejskie podwórko wdobrze znanych jak i zupełnie nowych wersjach.

 

VW Scirocco rewelacją Genewy

Która z zaprezentowanych w pierwszym dniu prasowym targów wGenewie nowości była najważniejsza? Jeżli mierzyć to liczbąprzedstawicieli świata mediów, jaką można było zobaczyć przywystawionych modelach, to niewątpliwie do miana najważniejszej premierywystawy Genewa 2008 będzie kandydować Volkswagen Scirocco.

 

VW Scirocco nie dla USA

Volkswagen kategorycznie stwierdził, że nie będzie eksportował swojegoodrodzonego w Genewie modelu Scirocco do Stanów Zjednoczonych.Powód jest jeden ale z punktu widzenia interesów niemieckiegoproducenta istotny. Chodzi o utrzymujący się od dłuższego czasu niski kursamerykańskiego Dolara.

 

Volkswagen Scirocco - debiut przed debiutem

Zanim Volkswagen Scirocco, którego nową generację można byłopodziwiać na tegorocznej wystawie w Genewie, pojawi się w salonach sprzedaży,przejdzie prawdziwy chrzest bojowy. Wyścigowa wersja Scirocco stanie do24-godzinnego wyścigu na północnej pętli toru Nurburgring.

 

1.4 TSI zdobywcą Engine Of The Year 2009

Międzynarodowe jury złożone z 65 dziennikarzy motoryzacyjnych z 32krajów po raz 11 wybrało najlepsze silniki samochodowe. Głównytytuł zdobył podwójnie doładowany silnik 1.4 TSI produkcjiVolkswagena. Poza tym wygrał swoją klasę pojemnościową oraz tytuł GreenEngine of The Year 2009.

 

Nowe plany Seata

Hiszpański producent samochodów marki Seat planuje stworzyć wersjęcoupe popularnego Leona i przy okazji odświeżyć model Alhambra.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "VW Scirocco".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017