Wyszukiwałeś:

VW

. Znaleziono 496 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: VW

Spróbuj też wyszukać: Volkswagen vw passat vw golf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 496 wszystkich):

VW Concept A: Następca Touarega?

Na Salonie Samochodowym w Genewie Volkswagen zaprezentuje swój najnowszymodel studyjny o nazwie Concept A. Auto łączy w sobie awangardowy styl,sportowe osiągi i terenowe umiejętności. Czy tak VW wyobraża sobie samochodyjutra klasy SUV? Czy może to wizja konkretnego modelu, następcy VW Touareg?

 

VW Touareg: 999 x luksus

Volkswagen już wkrótce wypuści na rynek ekskluzywną wersją swojegoterenowego modelu Touareg. Specjalna seria zostanie wyprodukowana w liczbie 999egzemplarzy.

 

VW Spacefox i VW Suran

Volkswagen już wkrótce na rynki Ameryki Południowej i Łacińskiej wprowadzinowy model minivana zbudowanego na płycie podłogowej modelu Fox. Auto makonkurować między innymi z Fiatem Idea, Chevroletem Meriva i Hondą Fit.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

VW Scirocco: Napięcie rośnie

Według zapowiedzi koncernu ma pojawić się w 2008 roku. Legendarny, sportowymodel Volkswagen Scirocco coraz głośniej akcentuje swoje przybycie w nowy dlaniego XXI wiek.

 

VW Multivan na Harleya

Oddział Volkswagena zajmujący się produkcją pojazdów użytkowych (VWNutzfahrzeuge) wyposażył model Multivan w system umożliwiającytransportowanie motocykla wewnątrz samochodu. Nowatorskie rozwiązanieVolkswagen opracował z firmą Harley-Davidson.

 

VW Iroc: Idea Scirocco

Volkswagen prezentuje w stolicy Niemiec, Berlinie, najnowszy model studyjnybędący zapowiedzią wprowadzenia do sprzedaży następcy legendarnego modeluScirocco. Trzeba przyznać, że nowa koncepcja sportowego auta VW nie maniewiele wspólnego z kanciastym Coupe z lat 70-tych.

 

VW Golf VI: Także jako cabrio i hybryda!

Zapowiedziany na 2008 rok debiut szóstej już generacji Volkswagena Golfa mawedług wewnętrznych planów koncernu VW , przynieść niemieckiemuproducentowi większe zainteresowanie klientów niż to miało miejsce wprzypadku aktualnie dostępnej na rynku piątej serii tego modelu. Abysprostać tym wymaganiom legenda Volkswagena trafi na europejskie podwórko wdobrze znanych jak i zupełnie nowych wersjach.

 

Alians VW, MAN i Scanii coraz bliżej?

Po długiej dyskusji i serii niepowodzeń Volkswagen wreszcie porozumiał się zproducentem pojazdów użytkowych, firmą Scania i wkrótce przejmiepakiet większościowy akcji szwedzkiej marki. Na chwilę obecną Niemcy sągotowi zwiększyć swój udział do 68,6%. Coraz bardziej możliwe jestpowstanie aliansu trzech firm z branży pojazdów użytkowych Scanii,MAN-a i brazylijskiego oddziału pojazdów użytkowych VW.

 

VW Scirocco nie dla USA

Volkswagen kategorycznie stwierdził, że nie będzie eksportował swojegoodrodzonego w Genewie modelu Scirocco do Stanów Zjednoczonych.Powód jest jeden ale z punktu widzenia interesów niemieckiegoproducenta istotny. Chodzi o utrzymujący się od dłuższego czasu niski kursamerykańskiego Dolara.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017