Wyszukiwałeś:

Valeo

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Valeo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Kolejna fabryka Valeo w Polsce

Francuski koncern Valeo, który produkuje podzespoły dla motoryzacji, uruchomiw Chrzanowie (woj. małopolskie) kolejną fabrykę. Wartość inwestycji to 50mln euro, co pozwoli na stworzenie 500-600 nowych miejsc pracy.

 

Hutchinson inwestuje w śląskim

Hutchinson Poland, francuski producent podzespołów dla przemysłumotoryzacyjnego, niebawem zakończy budowę czwartego zakładu produkcyjnegozlokalizowanego w Bielsku-Białej. Dodatkowo nowy projekt związany z rozbudową dwóch zakładów w Żywcu, szacowany na około 40 mln zł, przewidujezwiększenie zatrudnienia o około 520 osób.

 

Valeo partnerem aut miejskich

Valeo jest partnerem w tworzeniu miejskich aut opracowanych przez PSA PeugeotCitroen oraz Toyota. Firma jest dostawcą części dla nowowprowadzonych modelisamochodów Peugeot 107, CitroĂŤn C1 oraz Toyota Aygo.

 

Systemy paliwowe z Lublina

Zdolność produkcyjna lubelskiego zakładu Inergy Automotive Polska wynosi ok.500 tys. sztuk systemów paliwowych rocznie. Docelowo do 2006/7 roku firmaplanuje zwiększyć ją do około 750 tys.

 

Polski przemysł motoryzacyjny

Od roku 1990 obserwowany jest dynamiczny wzrost produkcji i eksportu branżymotoryzacyjnej. Cała branża motoryzacyjna jest liderem sektora produkcyjnego wPolsce, który napędza koniunkturę gospodarczą.

 

Moneva w nowym zakładzie

Z początkiem 2006 roku firma MONEVA POLSKA rozpoczęła działalność w nowymzakładzie produkcyjnym w Świebodzicach. Nowa inwestycja spowodowana byłakoniecznością rozbudowy zakładu dla rozwoju produkcji na terenie Polski,głownie dla branży motoryzacyjnej. Docelowo zatrudnienie osiągnie poziom 100osób.

 

Francuski Metalis w Dzierżoniowie

Metalis Polska, spółka z francuskim kapitałem za 4 mln zł. wybuduje zakładczęści metalowych. Nowa fabryka stworzy 60 miejsc pracy.

 

Valeo inwestuje 122 mln

Valeo w swojej fabryce w Czechowicach-Dziedzicach zainwestuje ponad 122 mln złw produkcję rozruszników i alternatorów. Powstanie 500 nowych miejsc pracy.

 

Na pełnych obrotach w Valeo

Mimo wszechobecnego kryzysu pracownicy Valeo w Chrzanowie na brak pracy nienarzekają. Po chwilowym zastoju spowodowanym spowolnieniem gospodarczymprodukcja idzie pełną parą a pracownicy chcą wzrostu wynagrodzeń.

 

Lepsze płace w Valeo

W chrzanowskiej spółce Valeo zakończyły się negocjacje płacowe.Pracownicy produkcyjni w 2010 roku otrzymają najwyższe od kilku lat podwyżki.W Chrzanowie wytwarzane są lampy tylne, przednie i przeciwmgielne. To jedynyzakład w Polsce zajmujący się tego typu produkcją.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017