Wyszukiwałeś:

Van X

of X

the X

Year X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Van of the Year

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Rekordowe zwycięstwo Forda

Transit Connect vanem roku 2003

 

Nowy Transit Vanem Roku

Nowy Ford Transit ledwie co zdążył zadebiutować na naszym rynku, a jużmiędzynarodowe jury uhonorowało go pierwszym miejscem w konkursie 'Van of theYear 2007'. Komisja oceniająca samochody stwierdziła, że nigdy dotąd niebyło tak zaciętej rywalizacji, jak w tegorocznej edycji.

 

Citaro LE U autobusem roku 2007

Po wręczeniu nagród dla najlepszych vanów i ciężarówek2007 roku przyszła kolej na autobusy. Zaszczytny tytuł "International Busof the Year 2007" przypadł Mercedesowi Citaro LE U.

 

Sprinter i Crafter Vanami Roku 2006

Brytyjski miesięcznik motoryzacjny "What Van?" przyznał już kolejny raznagrody dla najlepszych aut użytkowych. Tytuł "Van of the Year 2006"otrzymały ex aequo Mercedes Sprinter oraz Volkswagen Crafter.

 

Peugeot Bipper „ Międzynarodowym Vanem Roku ”2009

Peugeot BIPPER otrzymał  23 września , na 62. Międzynarodowym SalonieSamochodów Użytkowych w Hanowerze, nagrodę „ Międzynarodowy VanRoku” 2009. Po tytule przyznanym dla Peugeot Experta w 2008, Marka zostajewyróżniona  drugi rok z rzędu.

 

Fiat Fiorino: Nie taki znowu maluch

Ruch miejski i związane z tym korki, wąskie uliczki czy też problemy zparkowaniem to naturalne środowisko dla małych aut. Nie ma co do tego żadnychwątpliwości. Czy jednak tak samo jest i z małymi autami dostawczymi,których głównym zadaniem jest jednak dostarczenie na czas i namiejsce ładunku?

 

Iveco Daily CNG wyróżniony

Na ostatniej gali Fleet Van Award w Londynie, lekki pojazd użytkowy Iveco Dailynapędzany gazem ziemnym (CNG) otrzymał tytuł “Green Van of the Year2009” („Zielony Furgon roku 2009”) w kategorii pojazdównapędzanych paliwem alternatywnym. 

 

Oto nowy Fiat Doblo

Po dziewięciu latach obecności na rynku przyszedł w końcu czas na zmiany.Wielofunkcyjny Fiat Doblo, który może pełnić funkcję auta rodzinnego,jak i dostawczego, został stworzony jako całkowicie nowy model, wykorzystującnową płytę podłogową.

 

Volkswagen Transporter: Od ciężarówki po salonkę

Volkswagen ma sposób na tworzenie aut, które przez dekadyznajdowały się, bądź znajdują się na szczytach list popularności i przezwielu są uznawane wręcz za kultowe. Tak było z Garbusem, teraz jest z Golfem,w nieco może mniejszym stopniu również z Passatem. Nie inaczej jest i wświecie pojazdów dostawczych, gdzie zaszczytne pierwsze miejsce od kilkujuż dekad zajmuje Volkswagen Transporter. Do Polski właśnie wjeżdżanajnowsza generacja tego modelu.

 

Nissan NV200 Międzynarodowym Vanem Roku 2010

NV200 - nowy mały van marki Nissan - został nagrodzony tytułemMiędzynarodowego Vana Roku (IVoY) 2010 przyznanym przez jury złożone z 23europejskich dziennikarzy reprezentujących prasę specjalistyczną dlawłaścicieli pojazdów dostawczych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Van of the Year".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017