Wyszukiwałeś:

Vantage

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Vantage

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Trzeci z zamożnego rodu

Już latem nadchodzącego roku zadebiutuje najmniejszy Aston Martin.Ultraluksusowo-sportowa marka koncernu Ford, poszerzy tym samym swoją ofertędla kolekcjonerów, ludzi biznesu, najlepszych sportowców, gwiazdpop-kultury i koronowanych głów.

 

Czterodrzwiowy Aston

Szef brytyjskiej marki produkującej sportowe samochody, Ulrich Bez,potwierdził kilka dni temu, że czterodrzwiowy model Aston Martin Rapidewejdzie do masowej produkcji. Najprawdopodobniej już w 2008 roku uderzy nasalony.

 

Vantage dla wybranych

Podczas trwających targów motoryzacyjnych w Wielkiej Brytanii AstonMartin ogłosił, że model V8 Vantage, który uczestniczył podczas 24godzinnego wyścigu na torze Nurburgring będzie sprzedawany w limitowanejwersji.

 

Aston Martin V8 Roadster w 2007?

Brytyjski Aston Martin produkujący sportowe samochody do swojego portfoliozamierza dorzucić model Cabrio zbudowany na bazie V8 Vantage. W internecieukazały się już pierwsze szpiegowskie zdjęcia tego auta.

 

V8 Vantage z miękkim dachem

Aston Martin zamierza niebawem zaprezentować jeden z najbardziej oczekiwanychmodeli ostatnich miesięcy. Podczas targów motoryzacyjnych, któreodbędą się 29 listopada w Los Angeles, światło dzienne ujrzy model V8Vantage Roadster.

 

Vantage rodem z Prodrive-u

Brytyjski tuner samochodowy, firma Prodrive zajmująca się główniebudową aut rajdowych dla Subaru przygotowała nową wersję modelu Aston MartinVantage. Auto, które w sprzedaży pojawi się już na początku 2007 roku będzie dysponować przede wszystkim mocniejszym silnikiem V8.

 

12-cylindrowy Aston Martin Vantage

W dobie walki o każdy litr paliwa i gram CO2 nawet producenci ultrasportowych iultraluksusowych samochodów starają się wprowadzać bardziejekologiczne rozwiązania. A tymczasem Aston Martin na wystawie w Genewiezaprezentuje najmocniejszą wersję modelu Vantage.

 

Czarna seria Astona

Podobno czarne wyszczupla. W przypadku nowej edycji dwóch modeli AstonaMartina można to potraktować dosłownie. Wersja Carbon Black wyróżniasię bogatszym wyposażeniem, ciemną kolorystyką i niższą wagą.

 

Zostań Bondem za pół miliona

Brytyjski producent supersamochodów "Jej KrólewskiejMości" zapowiedział swoje istnienie na polskim rynku już kilka miesięcytemu. Jednak dopiero teraz oficjalnie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić abystać się posiadaczem Astona Martina.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017